239.121 Ya Fettah Hatimi

Arkadaşlar çok üzgünüm zikirmatigimi yanlışlıkla sifirladim ve 3 bindeydim kaç günden beri inanılmaz yoğundum çok özür dilerim hemen okumaya başlıyorum tekrar

Gerçekten şunu anlamıyorum bende M Maviiiii000 ve terliksuu siz başta okudunuz 10 binli sayıyı sonra C ChillOutt ortaya laf atınca sonra bizde 9963 ten okuyacağız dediniz tamam okumakta özgürsünüz hiç zorlama yapmayız ancak başta niye okudunuz madem sonradan çevirdiniz yazık yahu şu listeyi ikidebir değiştiriyoruz müslamanız şurda giden ayıbı ile gitti biz niye aynı ayıbı yapalım hiç sorun değil kimin fazlası varsa okurum asla gocunmam yahu Allah’ın ismini anıyorum bundan güzeli varmı ister 1000 ister 10000 fazla okuyayım aşkla okurum.

Canım eğer bu işteki mantığı anlarsan bizlere de anlat olur mu?? Sen en başta dua topiğinde kavga istemiyorum dedin diye sakin sakin yazmaya çalışıyorum. Hatta bazı şeyleri görmezden gelip hiç yazmıyorum bile. Ama benim aklım almıyor liseli gibi gruplaşmayı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…