239.121 Ya Fettah Hatimi

Ne güzel söyledin gerçekten. Hak hukuk diyenler çıkanlara da okusun madem ödeşmiş olsunlar. Resmen ödeşmiş olsunlar

Okudum canım

Clementine__ canım benim de bitti terliksi de 9963 okumuş onuda yazar mısın Bi de en son herkes kaç okuduysan belirtse eksiği tamamlamam için iyi olurdu. Boşuna okunmamış olmasın sayı tamamlanması onun için diyorum hakkını helal et lütfen yoruyorum seni

Terliksi okumuştu zaten bundan sonra M Maviiiii000 ve terliksuu 9963 okuyacaklar yani senin listenden sonra

Dikkat dikkat M Maviiiii000 ve terliksuu bundan sonraki kişilerde liste bitimine kadar 9963 er adet okuyacaklarmış başka bu şekilde okuyacak varsa bugün bildirsin yeni kişiye geçtiğimizde fikir değişikliği olmasın lütfen buda bir kul hakkı sonuçta. 9963 adetten okuyanların eksiğini dua sahibi ve konu sahibi olarak ben okuyacağım. Geri kalan kişiler aldıkları sayıları okusun. Ayrıca lütfen bugün B Bademmm388 arkadaşın duasını bitirelim ve yeni kişiye başlayalım.

Okudum Rabbim kabul etsin

Baya bir sayfa birikmiş, okuyamadım hepsini. Baya bir liste yapılmış eksikler için, kim ilgileniyor? K Khvekokusu20

Neyse, bitirdim ben bu sabah. gecikme içinde kusura bakmayın, yoğunum biraz normalde iki günde bitirmeye özen gösteririm. Allah kabul etsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…