239.121 Ya Fettah Hatimi

Canım eğer bu işteki mantığı anlarsan bizlere de anlat olur mu?? Sen en başta dua topiğinde kavga istemiyorum dedin diye sakin sakin yazmaya çalışıyorum. Hatta bazı şeyleri görmezden gelip hiç yazmıyorum bile. Ama benim aklım almıyor liseli gibi gruplaşmayı

Evet canım halen de kavga istemiyorum ben Allah rızası İçin bu gruptayım ve Allah rızası İçin herkes birbirine dua etsin istiyorum neden çünkü bizler aciz kullarız kimse evliya değil ki burada birbirimize ettiğimiz dualar daha makbul kimseyi kırmamaya çalışıyorum ve kimseninde birbirini kırmamasını istiyorum Halis kalple yapılan duaya Rabbim de razı gelir belki dört dörtlük müslüman değilim ama inançlı biriyim bunun böyle doğru olduğunu düşünüyorum. Kimseyle zaten din tartışmıyorum böyle bir niyetim de yok. Okuduğumuz Allah’ın ismi bunda bile hesap kitap yapmaya ne gerek var herkese paylaştırdık çıkan çıktı bilmiyoruz belki keyfi çıktı belki Allah korusun ölüm kalım oldu bilmiyoruz ne yapalım mecburen sayıyı tekrar düzenliyoruz ama ne gerek varki bu kadar uzatmaya halen diyorum kavga istemiyorum grupta kalan tüm sayıları gerekirse ben okurum.

Evet canım halen de kavga istemiyorum ben Allah rızası İçin bu gruptayım ve Allah rızası İçin herkes birbirine dua etsin istiyorum neden çünkü bizler aciz kullarız kimse evliya değil ki burada birbirimize ettiğimiz dualar daha makbul kimseyi kırmamaya çalışıyorum ve kimseninde birbirini kırmamasını istiyorum Halis kalple yapılan duaya Rabbim de razı gelir belki dört dörtlük müslüman değilim ama inançlı biriyim bunun böyle doğru olduğunu düşünüyorum. Kimseyle zaten din tartışmıyorum böyle bir niyetim de yok. Okuduğumuz Allah’ın ismi bunda bile hesap kitap yapmaya ne gerek var herkese paylaştırdık çıkan çıktı bilmiyoruz belki keyfi çıktı belki Allah korusun ölüm kalım oldu bilmiyoruz ne yapalım mecburen sayıyı tekrar düzenliyoruz ama ne gerek varki bu kadar uzatmaya halen diyorum kavga istemiyorum grupta kalan tüm sayıları gerekirse ben okurum.
Bende istemem kavga olmasını ama bu şekilde devam edildikçe gerçekten okumak gelmiyor bazen içimden. Tövbe estagfurullah diyorum sonra :kızgın:

Bende istemem kavga olmasını ama bu şekilde devam edildikçe gerçekten okumak gelmiyor bazen içimden. Tövbe estagfurullah diyorum sonra :kızgın:

Allahım rızasını kazanmak kolay mı☺️ Boşver okuycaz biz Allah’ın ismini anıyoruz var mı güzeli yaaa 😉

Neyse artık lütfen herşeyi bir kenara bırakalım asıl toplanma amacımız belli terliksuu terliksuu duanı paylaşırmısın sana biran evvel başlayalım eksiğin olursa söz verdim konu sahibi olarak destek olacağım. M Minikbirmucizemeselesi sana sırasını verdi şimdi onunda hakkına geçmeyelim zaman kaybederek.

Neyse artık lütfen herşeyi bir kenara bırakalım asıl toplanma amacımız belli terliksuu terliksuu duanı paylaşırmısın sana biran evvel başlayalım eksiğin olursa söz verdim konu sahibi olarak destek olacağım.
Valla arkadaşın son görülmesi ine bakıyorum giriyor fakat yazmıyor. Sıradaki kişiye mi geçsek herkes bitirdiyse

X