239.121 Ya Fettah Hatimi

M Minikbirmucizemeselesi , pawlover pawlover Kızlar hemen iki yukarıdaki yazımda yazdım kaç eksik okumanız gerektiğini. Bugün içinde bitirebilir misiniz? Ona göre artık o listeyi kapatsak?
Masalcım annene de iletebilir misin eksik sayıları?
Sayı neden arttı gene anlamadı. Ferdaw için 533 masal ve annesi için 1066 dendi bana hatta 200 Tane yanlış hesaplanmış fazla okuyacakmışım ben bu sayılara göre okudum

Sayı neden arttı gene anlamadı. Ferdaw için 533 masal ve annesi için 1066 dendi bana hatta 200 Tane yanlış hesaplanmış fazla okuyacakmışım ben bu sayılara göre okudum
Gül senle konusmustuk değil mi? Ben yanlıs hesapladıgım için sana ben okuyayım demistim. Sen de sağ oalsın gerek yok demistin.
Kusura bakma o kadar karıstı ki isimler seni anımsayamadım. Sen okuduysan tamam canım. Sadece Masal ve Nesrin teyze var onlar da sabaha tamamlayacak.

Gül senle konusmustuk değil mi? Ben yanlıs hesapladıgım için sana ben okuyayım demistim. Sen de sağ oalsın gerek yok demistin.
Kusura bakma o kadar karıstı ki isimler seni anımsayamadım. Sen okuduysan tamam canım. Sadece Masal ve Nesrin teyze var onlar da sabaha tamamlayacak.
Evet canım önemli değil . Ben de şehir dışına çıkınca tüm yazışmaları okuyamadım en son sen etiket yaptığın ekranı fotoğraflayıp ona göre okudum.şimdi farklı görünce kafam karıştı.

Arkadaşlar ikidebir boz çıkar yazık günah kim 9963 ten okumak isterse okusun konu sahibi olarak söz veriyorum Allah’a üstünü ben tamamlayacağım. Bu konuda da hakkım helal olsun. Asla gocunmam. Sadece kimler istiyorsa eski sayıdan isminin yanına 9963 yazıver Clementine__ Clementine__ bileyim ona göre fazlalığı okurum.
? Şimdi son durum ne oldu

Bismillahirrahmanirrahim

1. @zeynoc17
2. C ChillOutt (9963 OKUDU) ♥
3. Matchteacher Matchteacher
4. Sunay9876 Sunay9876
5. Busssraa Busssraa
6. M Maviiiii000
7. ferdaw ferdaw
8. pawlover pawlover
9. Masal17 Annesi
10.@Bademmm388
11.@terliksi06 ♥
12.@dreamy07
13.@Pofuduk786
14. M Minikbirmucizemeselesi
15.@sera44 ♥
16.@Kurkmantolumdnn ♥
17.@kevsersoylu
18.@Saadetim33
19.@Kbdemirel
20.@gly23 ♥
21.@Clementine__ ♥
22.@Hurma99 ♥

Allah’ın selamı üzerinize olsun arkadaşlar.

“Allahümme salli ala seyyidina Muhammedin minel ezeli ilel ebedi adedi ma fi ilmillahi ve ala alihi ve ashabi ve sellim.”
Estağfurullah, estağfurullah, estağfurullah el azim. “Yalnız senden medet umarız” Allah’ım önümüze çıkan engelleri bir “ol” emrinle açacak Fettah’sın, Kerîmsin, Merhametlisin.
Dualarımız “isteyin vereyim” ayetine icabettir.
Yolundan ayırma bizi, boynu bükük koyma bizleri. Sana açılan avuçlarımızı boş gönderme kapından. Bu kulunun hayırlısıyla gönlünün muratlarını ver. Amin. Amin. Amin !!!
Allah Amin diyen ağızlardan razı olsun.
“Allahümme salli ala seyyidina Muhammedin minel ezeli ilel ebedi adedi ma fi ilmillahi ve ala alihi ve ashabi ve sellim.”

Not:
Arkadaşlar 22 kişiyiz grubumuz alıma ve çıkışa kapalıdır :) Listeyi günlük takip ediyoruz ve ebced değeri olan 239.121 adeti tamamlamak için kişi başı 💙10.912💙 adet okuyoruz. Sadece dua sırası kimdeyse 💙10.918💙adet okuyacak. Ne eksik ne fazla okuyoruz. Konuyu takip edecek olan arkadaşımız Clementine__ Clementine__ okuma yaptıktan sonra etiketlemeyi unutmayınız.

Kızlar dua sırası
Bademmm388 (Fatoş) arkadasımızda Duası yavrumu Saglıkla hayırla kucagıma almayı nasip etsin Allahım inşallah hayırlı saglıklı evlat olsun ♥

Dua süresi 3 gün kızlar en gec pazartesi 24.00 a kadar bildirim yapıyoruz lütfen aksama olmasın 💙

Rabbim hepimizin dualarını kabul etsin İnşaAllah Amin🤲🏻
Okudum

Sıkıntı çok okumak az okumak değil. Hayır topiklerinde de okuruz. Allah razı olsun duası bize yeter. Ama burda işin boyutu değişti. 9963 okuycam arkadaşlar.

Kızlar 9bin okuyacak olanlara 9 bin okuycam 10 bin okuyanlara 10 bin . Eksik kalanlara topiği kuran arkadaşlar hiç bir karşılık beklemeden tamamlamayı kabul ediyor ama bizler hala sorun yaratıyoruz. Daha fazla karışıklık olmuycağını bilsem gruptan çıkmak istiyorum. Bir kaç kişinin suçunu herkese ödetmek doğru değil. Daha fazla milleti de zora sokmaya gerek yok herkes kaç okuycaksa sayısı karşısına yazılsın ben ona göre okuycam geri kalanları

Bismillahirrahmanirrahim

1. @zeynoc17
2. @ChillOutt(9963 OKUDU) ♥
3. Matchteacher Matchteacher
4. @Sunay9876♥
5. Busssraa Busssraa
6. M Maviiiii000
7. ferdaw ferdaw
8. pawlover pawlover
9. Masal17 Annesi
10.@Bademmm388
11.@terliksi06 ♥
12.@dreamy07 ♥
13.@Pofuduk786
14. M Minikbirmucizemeselesi
15.@sera44 ♥
16.@Kurkmantolumdnn ♥
17.@kevsersoylu
18.@Saadetim33
19.@Kbdemirel
20.@gly23 ♥
21.@Clementine__ ♥
22.@Hurma99 ♥

Allah’ın selamı üzerinize olsun arkadaşlar.

Estağfurullah, estağfurullah, estağfurullah el azim. “Yalnız senden medet umarız” Allah’ım önümüze çıkan engelleri bir “ol” emrinle açacak Fettah’sın, Kerîmsin, Merhametlisin.
Dualarımız “isteyin vereyim” ayetine icabettir.
Yolundan ayırma bizi, boynu bükük koyma bizleri. Sana açılan avuçlarımızı boş gönderme kapından. Bu kulunun hayırlısıyla gönlünün muratlarını ver. Amin. Amin. Amin !!!
Allah Amin diyen ağızlardan razı olsun.

Not:
Arkadaşlar 22 kişiyiz grubumuz alıma ve çıkışa kapalıdır :) Listeyi günlük takip ediyoruz ve ebced değeri olan 239.121 adeti tamamlamak için kişi başı 💙10.912💙 adet okuyoruz. Sadece dua sırası kimdeyse 💙10.918💙adet okuyacak. Ne eksik ne fazla okuyoruz. Konuyu takip edecek olan arkadaşımız Clementine__ Clementine__ okuma yaptıktan sonra etiketlemeyi unutmayınız.

Kızlar dua sırası
Bademmm388 (Fatoş) arkadasımızda Duası yavrumu Saglıkla hayırla kucagıma almayı nasip etsin Allahım inşallah hayırlı saglıklı evlat olsun ♥

Dua süresi 3 gün kızlar en gec pazartesi 24.00 a kadar bildirim yapıyoruz lütfen aksama olmasın 💙

Rabbim hepimizin dualarını kabul etsin İnşaAllah Amin🤲🏻

Son düzenleme:
Ya ben anlamıyorum neden dua için karşılık bekleniyor ben 10 bin okumam 9 bin okurum deniliyor yani bana ayıp geliyor bin tane için hesap yapılması en fazla 1 saatinizi alır bin tane fazla okumak sırasını geçiren arkadaşlar okumak istemiyorsanız da hiç okumayın ya sürekli liste mi güncellenecek bana herkes bu kadar okudu bende o kadar okuyacam deniliyor o zaman listede çıkan arkadaslara da okuyun bi zahmet onlar da okumuştu size hakkı geçti nede olsa

X