239.121 Ya Fettah Hatimi

Aynen biz dün 524 tane okumuştuk yanlış hatırlamıyorsam rakamı

Ben böyle bir sonuç buldum Clementine__ sende kontrol edermisin

Olaki yanlış okundu dediğim rakamı bağışlamış olacağız maalesef bu hesap yanlışlığı sorumsuz siteye girmeyen arkadaşların sebebidir

Okuyanlar okusun geri kakan eksik okur eşitleriz sıkıntı değil. U Umithepvar ı da çıkaralım 5 gün oldu sonuçta karışıklık olmasına gerek yok 22 kişi devam ederiz

3 arkadaşın sayilarinin farklı çıkması lazım. Çünkü ferdaw için okumayan sadece kurabiyekokusu fakat masal17 ve Nesrin teyze için okumayan iki kişi. (Kurabiyekokusu ve umithepvar)
Ben hesabı buna göre yapıyorum. Chillouta vermiyorum. Ama matchteacher a veriyorum.

Kızlar eksik kalanlar da bu şekilde. Ferdaw için fazladan okumuş olduk, herkes okuduğu fazlayi başka niyetle bagislasin inşallah.
Masal17 ve Nesrin teyze için ekstra okuma yapmamız lazım.
Umithepvar okuyor olarak alınmış ilk hesapta ama umithepvar sadece ferdaw için okumuş. Masal ve Nesrin teyzecim için okumamış, o yüzden iki adet 9963 okumamiz lazım onlar için.

Canım ellerine saglık ne guzel hesaplamıssın benim hesapta 524 cıkmıstı okumayanlardan düşelim bunu olmaz mı ben daha okumadım mesela

3ü içinde okudum canımm
K Khvekokusu20 canım ferdaw @Masal17 ve Nesrin teyze için 524 er tane okudum.
K Khvekokusu20 kendim için ve @Masal17 ve Nesrin teyze için okudum.
Bende okudum 3 kisi icin
Canım 3 kişiye de 524 tane okudum Allah kabul etsin inşallah
Benle değişelim çıkmasın
Eksik olan 3 kişiye okudum K Khvekokusu20
K Khvekokusu20 Canım eksik olan 3 arkadaş niyetine okudum.
Allah kabul etsin
K Khvekokusu20 cnm 3 kişi içinde okudum
Bende 3 arkadaşa 524 tane okumuştum

Bu alıntı yaptigim 11 kişi 524 okumuş ferdaw için . Toplamda 5764 oluyor. Kalan 4199 kalan 10 arkadaş bölüşün, 419,ar adet okuyun. Ben kalan 9u tamamliyorum.

Yine bu etiket yaptığım arkadaslar masal ve Nesrin teyze için 424 daha okuyacak sayı tamamlanması için.
Kalan 10 arkadaş ise 948 adet okuyacak bu iki kişi için. Dua sahipleri de yukarıda el yazısıyla yazdığım yerden okuyacakları sayıya bakabilirler.

Ellerine sağlık canım güzel olmuş eksikleri komple tamamlayalım yeni listeyi güncelleyelim @bademm388 arkadaşın okumasını ona göre yapalım kızlar herkes bugün yarın eksikleri tamamlasın artık bundan sonra yolumuza 22 kişi ile devam ediyoruz.

Yani ben 424 masal ve nesrin teyze için okuyacam değil mi teyit etmek için soruyorum canım

Sorma sınav oncesi beyin jimnastiği yaptım habersiz giden arkadaşlar sağ olsun

Ya ne oluyor burda aklım karıştı şimdi sıra kimde kime okunuyor kaç tane okunuyor neden böyle karıştı listeden kaç kişi çıktı biri anlatabilir mi ben suan B Bademmm388 arkadaşın niyetine okuyorum

Masal ve Nesrin teyze niyetine 424er tane okunan gerekiyor. Bu eksik kalan üç kişi tamamlanınca bademe geçeceğiz.
Sen badem için okuyabilirsun. Ben de okuyorum, niyeti belli. Ama listesini sonra yapacağız. Badem için de 10912 adet okuyacagiz.
Bildirim yapmayanlar cikarildi. Açıkça yazdığımı düşünüyorum ama sorun varsa sor lütfen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…