239.121 Ya Fettah Hatimi

Arkadaşlar konuyla alakasız ama küçük bir duyuru yapmak istiyorum. Elimde Türkçe mealli ve mealsiz kuranlar var. Dinayetten alınmış. Evde çok fazla oldu, kiracıyız taşınırken zorlanıyoruz, ihtiyacı olan varsa kargo ücretini karşılarsa gönderirim. Özelden mesaj atın, resimlerini de eklerim.

Son düzenleme:
2283133

Arkadaşlar ben böyle hesapladim ama bir yanlislik var mı?
Bana hesaplanan sayı fazla gibi geldi ve hesaplayayim dedim böyle buldum.

K Khvekokusu20 canım toplam 23 kişi oluyor liste toplam sayıyı 23e bölünce 10.396 oluyor sayı fazla hesaplanmış. Yine kurabiyekokusunun okumadığı 9963üde 23 e bölünce 433 oluyor oda fazla hesaplanmış

Canım bak kurabiyekokusu78 yok Umithepvar ve ChillOutt 9963 okudu sayıyoruz. Matchteacher sayıyı görüp ona göre okuyacak onda sıkıntı yok yani buna göre bi bakar mısınız hanginiz müsaitse ben bi kac gundur uykusuzum :KK43:

şimdi 23e değilde 21 bölmek gerek çünkü kurabiyekokusu78 çıksada böldüğümüz yeni sayıyı okumayacak chilloutt umithepvar var

Arkadaşlar telasememuresi telasememuresi 3 kişiye okumamıştı ( ferdaw, masal17 ve annesi) 9963 ten okuma hesaplarsak 9963*3= 29.889 eder bu sayıyı şuan grupta aktif Kişiler 20 kişiyiz 2 kişi pasif 1 kişi çıkarttık 1 kişide girmiyor dersek 20 kişiyiz aktif okuyan böylelikle 29.889 bölersek 20’ye 1.494,45 çıkar yani eşitlersek 498’er kişi başı okuyacak herkes hatta dua sahibi küsurat için 1 fazla okumalıydı

Bu durumda okuyan arkadaşlar var aramızda nasıl yapalım 🙄

X