239.121 Ya Fettah Hatimi

Okudum canım. Rabbim kabul etsin arkadaşımızın duasını kabul etsin inşallah

Elbette hoşgörü önceliğim zaten şuanda başta yazdığım maddelere uymayan arkadaş yok sadece özel durumlarda 3. Güne sarktı Pazartesi den itibaren 2. Gün erken biterse öğlen yada ikindi vakti duruma göre diğer arkadaşa başlarız yada en garanti akşam ezanında diğer arkadaşa geçeriz kimseyi de yormadan üzmeden devam ederiz. Kalp kırmak Kabe yıkmaya benzer asla bu yolu tercih etmiyorum. Dediğim gibi yol alalım.

Hurmacim canım benim beni istersen listeden çıkar M Maviiiii000 arkadaşımızın dediği gibi takip edemedigin listede de olmayacaksın ama ben bu gruba girdiğimde ilk hiç böyle hastane işim yoktu ama şu an hem moral hem annemin sağlığı dipteyim her anlamda ama yine de geceleri uyumadan okuyordum ben hastanede ama çok haklı takip edemediğin listede olmaya gerek yok kendisinin hiç işi çıkmasin hep çok müsait ve çok sağlıklı olsun diyecek birşey bulamıyorum nolur çıkarın listeden beni ben hakka girdim evet ama listenin ekran görüntüsünü aldım herkese hergun ayrı ayrı dua edeceğim Hakkınızı helal edin dualarınız aksamasin iyi günler diliyorum kızlar

Canım benim bizler senin durumunu biliyoruz. Kimsenin senin listeden çıkmanı kabuk edeceğini sanmıyorum ben.

Ben seni kastetmdşm ki canım birbirimizi tanıyoruz beni böyle mi anladın. Ne deyim geçmiş olsun annene acil şifalar dilerim

Canım sizler için diyoruz, benim okundu mesela sıramı atlattım diyip umursamamazlık yapmıyorum 3 gune sarkıtmayalım sayımız cok sonlarda ki arkadasları cok bekletmeyelim bitiremeyen söyler destekleriz olur mu

Canim sen bizi biliyorsun M Maviiiii000 sana ozel bir sey demedigini de bilmen lazim. Zamaninda hepimizin seni idare ettigini de bilmen lazim bu yazdiklarina cok uzuldum

Canım seni hepimiz biliyoruz idarede ederiz genel olarak yavasız onu konusuyoruz. Listeden cıkmak yok bu arada

İnsanlık hali kızlar hepimiz yasayabiliriz benimde lekelenmelerim var, belki bende okuyamayacağım beni idare edeceksiniz benim demek istedigim hızlı okuyanlar bitirenler boş olanlar hemen okuyup bildirsin ki bitiremeyenlere destek cıkalım

lekelenmeler derken? adetliyken okunmuyor mu?

Bende çok tartıştımda kimseyi sağlıkla bedduayla vurmadım benim bu konuyla sınanmadığımı nerden bilebilir arkadaşım.
Art niyetle söylemediğim bir konu nereye geldi zaten benim sıram gelmedi bana okuyanda olmadı benim yerime yeni gelen arkasaşı alırsınız. Allah kabul etsin

Canım bence konu halledilir. Matchteacher arkadaşımızda hassas bir dönemde belki yanlış anlama olmuştur. Kimsenin çıkmasını gerektirecek bir durum yok.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…