239.121 Ya Fettah Hatimi

Ben kimseye beddua etmedim kırdıysam özür dilerim M Maviiiii000 sağlıkla falan asla beddua etmem hele de tanımadığım bir insana sadece durumumu anlamayisiniza tepki gösterdim o yüzden de çıkmak istedim dua da polemik olmamalı bilmiyorum gerçekten evet beni idare ettiniz C ChillOutt çok çok teşekkür ederim ama ben durumum müsaitken fazla fazla alıp hak yememeye çalıştım hep yanlış anlasildim belki bilmiyorum ama kesinlikle dua ettiğim insanlara beddua etmem hiç kimseye beddua etmem ben özür dilerim kızlar tekrar liste bitimine kadar buradayım benim için çok iyi niyetlerle dua ettiniz bende sizlere etmek istiyorum biraz geç olur onu da idare edin nolur zaten dediğiniz su vakte kadar yetiştirini kaydedip ona göre yetiştiriyorum ben hakkınızı tekrar helal edin amacım kesinlikle polemik değil benim yüzümden dualar aksamasin istediğim için yazdım ben ♥️

Bismillahirrahmanirrahim

1. K Khvekokusu20
2. C ChillOutt
3. Matchteacher Matchteacher
4. @kurabiyekokusu78
5. Sunay9876 Sunay9876
6. Busssraa Busssraa
7. M Maviiiii000
8. ferdaw ferdaw
9. @Masal17
10. @Masal17 Annesi
11. B Bademmm388
12. @Gulll098
13. dreamy07 dreamy07
14. @Pofuduk786
15. @terliksi06
16. sera44 sera44
17. KurkmantoluS KurkmantoluS ♥️
18. U Umithepvar
19. kevsersoylu kevsersoylu
20. @Saadetim33
21. Kbdemirel Kbdemirel
22. @gly23
23. Clementine__ Clementine__
24. Balanne26 Balanne26

Allah’ın selamı üzerinize olsun arkadaşlar.

“Allahümme salli ala seyyidina Muhammedin minel ezeli ilel ebedi adedi ma fi ilmillahi ve ala alihi ve ashabi ve sellim.”
Estağfurullah, estağfurullah, estağfurullah el azim. “Yalnız senden medet umarız” Allah’ım önümüze çıkan engelleri bir “ol” emrinle açacak Fettah’sın, Kerîmsin, Merhametlisin.
Dualarımız “isteyin vereyim” ayetine icabettir.
Yolundan ayırma bizi, boynu bükük koyma bizleri. Sana açılan avuçlarımızı boş gönderme kapından. Bu kulunun hayırlısıyla gönlünün muratlarını ver. Amin. Amin. Amin !!!
Allah Amin diyen ağızlardan razı olsun.
“Allahümme salli ala seyyidina Muhammedin minel ezeli ilel ebedi adedi ma fi ilmillahi ve ala alihi ve ashabi ve sellim.”

Not:
Arkadaşlar 24 kişiyiz grubumuz alıma kapalıdır. Listeyi günlük takip ediyoruz ve ebced değeri olan 239.121 adeti tamamlamak için kişi başı 9.963 adet okuyoruz. Sadece dua sırası kimdeyse dokuz fazla okuyarak 9.972 adet okuyacak. Ne eksik ne fazla okuyoruz. Konuyu takip edecek olan arkadaşımız K Khvekokusu20 okuma yaptıktan sonra etiketlemeyi unutmayınız.

Kızlar dua sırası Sunay9876 Sunay9876 arkadasımızda Duası kardesi Serhat ın iki cihanda da inşirah bulması ♥

Dua süresi 2 gün kızlar en gec pazartesi ikindine kadar bildirim yapıyoruz lütfen aksama olmasın 💙

Rabbim hepimizin dualarını kabul etsin İnşaAllah Amin🤲🏻

Son düzenleme:
Bismillahirrahmanirrahim

1. K Khvekokusu20
2. C ChillOutt
3. Matchteacher Matchteacher
4. @kurabiyekokusu78
5. Sunay9876 Sunay9876
6. Busssraa Busssraa
7. M Maviiiii000
8. ferdaw ferdaw
9. @Masal17
10. @Masal17 Annesi
11. B Bademmm388
12. @Gulll098
13. dreamy07 dreamy07
14. @Pofuduk786
15. @terliksi06
16. sera44 sera44
17. KurkmantoluS KurkmantoluS
18. U Umithepvar
19. kevsersoylu kevsersoylu
20. @Saadetim33
21. Kbdemirel Kbdemirel ♥️
22. @gly23
23. Clementine__ Clementine__
24. Balanne26 Balanne26

Allah’ın selamı üzerinize olsun arkadaşlar.

Estağfurullah, estağfurullah, estağfurullah el azim. “Yalnız senden medet umarız” Allah’ım önümüze çıkan engelleri bir “ol” emrinle açacak Fettah’sın, Kerîmsin, Merhametlisin.
Dualarımız “isteyin vereyim” ayetine icabettir.
Yolundan ayırma bizi, boynu bükük koyma bizleri. Sana açılan avuçlarımızı boş gönderme kapından. Bu kulunun hayırlısıyla gönlünün muratlarını ver. Amin. Amin. Amin !!!
Allah Amin diyen ağızlardan razı olsun.

Not:
Arkadaşlar 24 kişiyiz grubumuz alıma kapalıdır. Listeyi günlük takip ediyoruz ve ebced değeri olan 239.121 adeti tamamlamak için kişi başı 9.963 adet okuyoruz. Sadece dua sırası kimdeyse dokuz fazla okuyarak 9.972 adet okuyacak. Ne eksik ne fazla okuyoruz. Konuyu takip edecek olan arkadaşımız K Khvekokusu20 okuma yaptıktan sonra etiketlemeyi unutmayınız.

Kızlar dua sırası Sunay9876 Sunay9876 arkadasımızda Duası kardesi Serhat ın iki cihanda da inşirah bulması ♥

Dua süresi 2 gün kızlar en gec pazartesi ikindine kadar bildirim yapıyoruz lütfen aksama olmasın 💙

Rabbim hepimizin dualarını kabul etsin İnşaAllah Amin🤲🏻

Seni ekliyorum öyleyse cıkan arkadasın yerine canım, 9963 adet okuyacaksın düzenli bildirim yapabilir misin ☺
arkadaş çıktı mı? yani en başta niyet edip isimleri okumuyormusunuz? yani nasıl oluyor tam bilmiyorum ama sorun olmayacaksa ekleyebilirsin.

arkadaş çıktı mı? yani en başta niyet edip isimleri okumuyormusunuz? yani nasıl oluyor tam bilmiyorum ama sorun olmayacaksa ekleyebilirsin.
Canım liste paylasıyorum ben listede dua sırası kimde oldugu kac tane okunacagı ne zamana kadar okunacagı ve dua sahibinin Duası yazıyor dua sahibinin ismiyle duasına niyetlenip okuyorsun zamanı gecirmeden bitirip beni etiketleyip bitirdim diyorsun

Canım liste paylasıyorum ben listede dua sırası kimde oldugu kac tane okunacagı ne zamana kadar okunacagı ve dua sahibinin Duası yazıyor dua sahibinin ismiyle duasına niyetlenip okuyorsun zamanı gecirmeden bitirip beni etiketleyip bitirdim diyorsun
ilginç oldu gerçekten. üzüldüm ama aranızdan ayrılmasına ya onun yerine katılmak hoş olmadı biraz. sonuçta bu manevi bir olay sorun çıkması kötü oldu. siz isterseniz bu şekilde devam edin. çünkü onun yerine katılmak manevi açıdan bana doğru gelmiyor.

ilginç oldu gerçekten. üzüldüm ama aranızdan ayrılmasına ya onun yerine katılmak hoş olmadı biraz. sonuçta bu manevi bir olay sorun çıkması kötü oldu. siz isterseniz bu şekilde devam edin. çünkü onun yerine katılmak manevi açıdan bana doğru gelmiyor.

Ayrılması sizinle ilgili bir durum değilki neden vicdan yaptınız tabi yinede siz bilirsiniz..

Gerci sen hızlı bitmesini istemişsin pardon,bana kalsa ben de hemen bitsin isterim ama başlamışken cikma boşver.

X