239.121 Ya Fettah Hatimi

Süre uzun olduğu için çoğu kişi son dakika okuyor cuma başlandı okuyan 3 kişi
Kızlar haftasonu girdigi için böyle oldu, okuyamayanlar oluyormus pazar gunu, bana kalırsa da 1 gunde biter, benim 1 gunde bitiyor üstelikte zikirmatik bozuk tesbihle okuyorum ayrı bir özen gösteriyorım sayı karısmasın diye C ChillOutt

Diğer günlerde aynı canım haftasonuyla alakası yok. İsteyen gecede okur yolda da okur biz öyle yapıyoruz. Bak sen tesbihle uğraşıyorsun ne kadar zaman alır

Diğer günlerde aynı canım haftasonuyla alakası yok. İsteyen gecede okur yolda da okur biz öyle yapıyoruz. Bak sen tesbihle uğraşıyorsun ne kadar zaman alır
Valla baya ugrastırıyor canım aksi gibi yasadıgım yerde de tek bir zikirmatik kalmamıs evet kızlarla konusup hızlanalım biraz bence de liste bir an evvel bitsin böyle sondaki arkadaslara sıra gelinceye kadar

Takip edebildiğin kadar dua topiğine katılacaksın canım. Benimde var ama yetiştiğim yerlerdeyim

Hızlanma konusunda haklı olabilirsiniz kızlar ama ister çalışalım ister çalışmayalım duruma göre değişiyor. Ben iki gündür bilgisayarımla uğraşıyorum, format driver derken daha iki bine çıkamadım. Yolda vs okunabilir ama böyle işleriniz olduğu zaman sıkıntı oluyor, ya da beklenmedik durumlar oluştuğunda. Bunun topığı takıp edip etmemkle veya son güne bırakmakla bir alakası yok.

Ben son dakika okumuyorum, parça parça okuyorum vaktim oldukça. Ne zaman biterse o zaman bildirim yapıyorum. Bir arkadaş haftasonlari eşi varken zor okuduğunu söyledi, bir seferlik böyle oldu.
Hafta içi zaten yeterli sürede ilerliyoruz.
Başta ne dendiyse öyle gidiyor topik.
Sonlarda olan biri olarak yazıyorum bunu. Gönülden edilmesi lazım duanın, zikrin. insanları zora sokmadan, kim nasıl rahat yetisecekse öyle devam etmesi taraftariyim.

Şöyle yaparız 1 günde bitirir ertesi öğle yada ikindi vakti 2. Arkadaşa geçeriz

Şöyle yaparız 1 günde bitirir ertesi öğle yada ikindi vakti 2. Arkadaşa geçeriz

Tartışma olsun istemiyorum ama ben böyle devam etmekten yanayım canım. Balanne26
Sonuçta başta da iki gün değil miydi? Hatta 3. güne sarkabilir diye bir ifade vardı, tekrar bakmadım.
Kendimize çok yüklenmeden çekiyoruz, bir günde zor yetiştirim ben.

Tartışma istemiyorum zaten bu grupta şuan bazı arkadaşların geçici özel durumları nedeniyle 3. Güne sarktı aslında 2. Gün diğer arkadaşa geçilecekti yani yine aynı şey 2. Gün diğer arkadaşa geçilecek

Bende sana katılıyorum arkadaşım. Hızlı hızlı okuduğum zaman dilim dolanıyor resmen benim 1000 tane çekip mecbur biraz ara vermem gerekiyor yoksa bu durum içime sinmiyor alel acele bitsin gibi oluyor. O yüzden bir gün bana göre de az, yetişebileceğimiz kadar dua grubunda olmaya çalışıyoruz zaten ama mesele sadece başka topikler değil evde de yemekti bulaşıktı temizlikti derken birgünde çok zor olur benim içinde. Kimisinin çocuğu var bilmiyorum onlar daha mı becerikli diğer konularda fakat ben bir günde zorlanırım kızlar. Yok hızlı hızlı oku geç derseniz siz bilirsiniz. Naçizane fikrim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…