239.121 Fettah mucizesi

Okudum Allah kabul etsin inşallah canım

Dua sırası B Beto2012 de. Duası :Allahim Betül kuluna sağlıklı sıhhatli hayırlı salih/saliha evlatlar nasip eyle. Sağlıklı bir sekilde bebegini kucagina almasini nasip eyle. Rabbim Senin bir 'ol' emrinle her şeyi doldurmaya gücün yeter, bizim imkansız gördüğümüz her şey, Senin sadece ol dememle oluverir. Rabbim şu mübarek gecenin hatrına beni ve evlat hasreti çeken herkesi muradına eriştir. Günahlarımızı affet Benim için dua eden arkadaşlarımın da dualarını kabul et ve yüzlerini güldür. Amin🤲
14.07.2019 saat 23.00 bitiş
Okuma sayısı 18.393
little bird little bird
Kahlofrida Kahlofrida
Goldenpanthera Goldenpanthera
-Adel- -Adel-
P Podik
BirZarif BirZarif
F FairyTale89
Sezinto Sezinto
D Durgunnn
B Beto2012 ×2
memurhanim memurhanim
mec zup mec zup
Ben bitirdim Rabbim kabul etsin B Beto2012

2288874

Tam da duam okunurken bu haberi ogrenmem❤
Yüce rabbim sana sonsuz şükürler olsun çok şükür bin sukur🙏 kızlar dua edin bu sefer bebegim saglikli olsun Allahın izniyle

Eki Görüntüle 2288874
Tam da duam okunurken bu haberi ogrenmem❤
Yüce rabbim sana sonsuz şükürler olsun çok şükür bin sukur🙏 kızlar dua edin bu sefer bebegim saglikli olsun Allahın izniyle
Canım benim Rabbim sağlıkla hamilelik geçirmeni sağlıkla kuvağına almanı ve büyütmeni nasip etsin. Bence güzel bi şükür namazı kılarak hem duanı hem müjdeni taçlandır 😍 Hayırlı olsun tekrar

Canım benim Rabbim sağlıkla hamilelik geçirmeni sağlıkla kuvağına almanı ve büyütmeni nasip etsin. Bence güzel bi şükür namazı kılarak hem duanı hem müjdeni taçlandır 😍 Hayırlı olsun tekrar
Amin İNŞALLAH Allah razı olsun canım. Kıldım bile rabbim kabul eylesin😊💗

X