239.121 Fettah mucizesi

Sıra bana mı geldi :dua: benim çok büyük borcum var ve borcumu ödeme konusunda çok sıkıntı yaşıyorum. Duamı şu şekilde yazdım ben böyle okursanızda olur. İçinizden geldiği şekilde niyetimi belirtseniz de olur.

Duam: Allah ım Ebru kardeşimizi içinde bulunduğu 65 bin liralık maddi borçlarını ödeyebilmesi için kolaylık ver, tamamen borçlarından kurtulabilmesi için ona helalinden bereketli rızık kapıları aç. Yuvasına, evliliğine huzursuzluk vermeden borçlarından Ebru kardeşimizi kurtar Ya Rabbi.

Sıra bana mı geldi :dua: benim çok büyük borcum var ve borcumu ödeme konusunda çok sıkıntı yaşıyorum. Duamı şu şekilde yazdım ben böyle okursanızda olur. İçinizden geldiği şekilde niyetimi belirtseniz de olur.

Duam: Allah ım Ebru kardeşimizi içinde bulunduğu 65 bin liralık maddi borçlarını ödeyebilmesi için kolaylık ver, tamamen borçlarından kurtulabilmesi için ona helalinden bereketli rızık kapıları aç. Yuvasına, evliliğine huzursuzluk vermeden borçlarından Ebru kardeşimizi kurtar Ya Rabbi.
Amin inşallah. Ben başlıyorum 😊

Dua sırası bende diye abartıyorum belki hakkınızı helal edin ama bankadan ihtar almışım az önce öğrencim. Çok çaresiz kaldım derdimi anlatacağım da kimsem yok buraya yazmak istedim. Rabbim kimseyi çaresizlikten ağlayacak noktaya getirmesin. Duanıza muhtacım İnşallah sizlerin hürmetine selamete çıkarım bu sıkıntımdan. Hakkınızı helal edin meşgul ettim sayfayı.

“Muhakkak her zorlukla beraber bir kolaylık vardır” diyor Rabbimiz İnşirah suresinde
Lütfen inşirah suresini okuyunuz Eminim çok iyi gelecektir. Ve elbette bir gün bu sıkıntılar bitecek ağlayın elbet ama lütfen güçlü olun ve Allah’a sığının inşallah atlatıcaz bu zor günlerimizi hep beraber . Dualarımız sizinle

F FairyTale89 için mec zup mec zup bildirim yapmadı ❎ canım duayı bekletme. Gönül incinir, telafisi zor olur. Biraz daha ihtimam gösterelim lütfen.
👉Dua sırası Ebru kardeşimizde.
Sezinto Sezinto :
Duam: Allah ım Ebru kardeşimizi içinde bulunduğu 65 bin liralık maddi borçlarını ödeyebilmesi için kolaylık ver, tamamen borçlarından kurtulabilmesi için ona helalinden bereketli rızık kapıları aç. Yuvasına, evliliğine huzursuzluk vermeden borçlarından Ebru kardeşimizi kurtar Ya Rabbi. Sen Fettah'sın, bütün engelleri kaldırmaya ancak senin gücün yeter, benim ve maddi borçları olup da ödemekte güçlük yasayan herkesin önümüzdeki engelleri kaldır ve borçlarımızı kolayca ödememizi sağla, amin.
Kişi başı 18.393
06.07.2019
little bird little bird
Kahlofrida Kahlofrida
Goldenpanthera Goldenpanthera
-Adel- -Adel-
P Podik
BirZarif BirZarif
F FairyTale89
👉 Sezinto Sezinto
D Durgunnn
B Beto2012