239.121 Fettah mucizesi

F FairyTale89 canım duanı paylaşır mısın okumani başlatayım
Hanımlar okuma sayımız 18.393
1.07.2019 saat 23.00 da tamamlayalım.
Süreyi biraz uzattım, biraz ağır geldi sanırım herkese.
Biraz ağır geliyo valla ama süre uzamamış ki

F FairyTale89 canım duanı paylaşır mısın okumani başlatayım
Hanımlar okuma sayımız 18.393
1.07.2019 saat 23.00 da tamamlayalım.
Süreyi biraz uzattım, biraz ağır geldi sanırım herkese.
Bence bu akşamı sayma canım yarından başlayacakmış gibi süreyi başlat. Ve 02.07.2019 a kadar süre verelim . Sayı çok fazla ve okurken başı ağrıyo insanın

Sibel ben.
Allahım tez zamanda beni düzlüğe feraha çıkarsın yolumu sonumu hayır etsin ve bana bu sürede sabır versin inşallah kabus gibi geçirdiğim günler son bulsun artık.
4 tane mahkemelik olayım var her bir davadan haklı olarak alnımın akı ile çıkmayı Rabbim bana nasip etsin.
kucağıma alamadan bebeğimi kaybettim Rabbim acılarımı hafifletsin.
hayırlı imanlı bir insanla evlilik yapıp hayırlı bir yuva ve hayırlı bir evlat nasip etsin Allahım hepimizin dualarını kabul etsin hepinizden razı olsun dualarımızın oldu sevincini yaşatsın bizlere aminnn aminnnn aminnnn

Son düzenleme:
Peki hanımlar F FairyTale89 un okuması 02.07.2019 da tamamlanacak
Allahım tez zamanda beni düzlüğe feraha çıkarsın yolumu sonumu hayır etsin ve bana bu sürede sabır versin inşallah kabus gibi geçirdiğim günler son bulsun artık.
4 tane mahkemelik olayım var her bir davadan haklı olarak alnımın akı ile çıkmayı Rabbim bana nasip etsin.
kucağıma alamadan bebeğimi kaybettim Rabbim acılarımı hafifletsin.
hayırlı imanlı bir insanla evlilik yapıp hayırlı bir yuva ve hayırlı bir evlat nasip etsin Allahım hepimizin dualarını kabul etsin hepinizden razı olsun dualarımızın oldu sevincini yaşatsın bizlere aminnn aminnnn aminnnn
little bird
Kahlofrida
Goldenpanthera
-Adel-
P Podik
BirZarif
F FairyTale89
Sezinto
D Durgunnn
B Beto2012 x2
memurhanim
mec zup
Allah kabul etsin inşallah

Isim vercekmisin canm?

Sibell gordum simdi canim. Sende mi kaybettin bebegini Allah sabirlar versin
Aminn canım çok zor bir durum evet sende öyle galiba içinde büyüyen hissettiğin gördüğün minik bir kelebeğin yok olması Allahım kimseye yaşatmasın.
Kucağımıza sağlıklı bir şekilde alıp sevdiğimiz günleri tez zamanda yaşatsın Allahım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…