239.121 Fettah mucizesi

Direkt maddi bi dua etmesem de iki gündür tüm işlerim rast gitmeye başladı Bayadır istediğim şeylerin şans eseri ciddi indirimlerine denk geldim ve hep bir kaç günü kalmış indirimlerin bitmesine. Dua etmek her yönden iyi geliyor sanki Hepimizin duası kabul olsun inşallah..

Goldenpanthera ya benim bi fikrim var ama bilmem ki hepiniz ne dersiniz. 5er gün okuma süresi veriyoruz bu da en sonuncu kişiye 55 gün sonra sıra gelmesi demek. Önümüz yaz tatili aksamalar sıkılmalar olmasın diye acaba hazırda bekleyen dahil olmak isteyen arkadaşlarımızı da mı alsak. Şuan güncel olan sayıyı ilk arkadaşımızın niyetine okuyup bitirelim. İkinci arkadamızın niyetine katılmak isteyenleri de listeye dahil edip sayıyı bölüştürelim. Aslında 1 günde okunabilecek bi zikir ama sayı çok olunca dil bi süre sonra karışıyo o yüzden dinlene dinlene okuyoruz bu da süremizi uzatıyo. Şuan kaç kişi sırada bilmiyorum ama belki her gün birine okumaya başlrız sayımıza göre o da liste dönmesi 1 ayı bulmaz. Oylamaya da sunabiliriz. 2.arkadaştan itibaren sayımız değişir sadece.

Ne kadar listeyi hızlı bitirip başa dönüp tekrar başlrsak okadar hevesli oluruz bence. Hem okumayan listeden habersiz ayrılmaya kalkan arkadaşımızın sayısı da düşük olduğundan hemen tamamlayabiliriz. Böyle devam edelim derseniz ben uyarım herşekilde tabi.

Öyle yapalım dedik ilk listede de hem tek tek etiketlemek çok zor oluyor listeyi sürekli canlı tutmak gerekiyor ve insanlar unuttuk, sıkıldık vs diyorlar. 5 gün bence de çok 3 güne biter maksimum isterseniz günü kisaltalim. Ben de istiyorum listeye katmak ama hem sayı değişiyor ikide bir hem de denetlemek zor oluyor yine de oylamaya sunalım tabii herkes fikrini belirtsin gönül işi neticede:)

Canımemin ol tesadüf değil ve bunlar daha başlangıç Ben yaklaşık 7 senedir zikir yapıyorum bazen günde 30.000 çektiğim oluyor

Canımemin ol tesadüf değil ve bunlar daha başlangıç Ben yaklaşık 7 senedir zikir yapıyorum bazen günde 30.000 çektiğim oluyor
Öyle sanırım canım bir değil birden fazla şeyde denk geldi bir de, cebime iyi geldi Maşallah Ben ne işim olursa olsun bi yandan zikir çektim sınırlarımı zorlayarak yine seninkinin yarısı kadar çekemedim

Zikir işinde de yeniyim iki kez daha önce belli dileğim için çekmiştim ikisi de olmuştu ama bu kadar çok değildi biri 700’lü biri de 100’lüydü. Ama başka dualar da etmiştim.

:) alışırsın daha, ben de sürekli zikirmatikle yaşıyorum herkes bana 'ne kadar ballısın, her işin rast gidiyor' diyor halbuki zikir açıyor yollarımı, keramet bende değil zikirde bilmiyorlar

21.738 okudum Split için allah kabul etsin inşallah.
Ama sinirlerim bozuldu foruma girer girmez ya neden yine bi düzen tutturulmadı fazla kişi almak yerine 5 gün den daha az sürede okumaya çalışmak çok mu zor ? Ben bugün bitirdim gece gündüz çabaladım erken okumak için şimdi siz fazla kişi alıp sayıyı düşürme derdine girdiniz yeniden.liste aynı kalsın ben zorlanan okuyamayan arkadaşlara da okurdum şahsen bi elden tamamlardık. Gruba yeni kişiler aldınız mı bilmiyorum ama benim fikrim alınmaması yönünden ve okumakta zorlanan herkese okurum ben gönüllü bir şekilde ben 21.738 okudum sonuçta o ne olacak ???

Allah kabul etsin canım sinirlenecek birşey yok. 1. için herkes 21.738 okuyacak zaten. O tamamlanınca 2.de 16 ya böleceğiz.

Duası yapılan arkadaş little bird : dileklerim sağlığıma kavuşmak, gireceğim sınavı ilk seferde kazanmak, hayırlı eş ve başımdaki beladan zarar görmeden kurtulmak
15 Haziran saat 22.00' a kadar herkes tamamlasın.
1. little bird 21.741
2. telasememuresi 21.738
3. Kahlofrida 21.738
4. Goldenpanthera kardeşi 21.738
5. -Adel- 21.738
6. P Podik 21.738
7. R4bi4 21.738
8. BirZarif 21.738
9. F FairyTale89 21.738
10. Sezinto 21.738
11. D Durgunnn 21.738
Allah kabul etsin inşallah:)

Son düzenleme:

Bu fikir benden çıktı sinirlenecek bişey yok elbette ki böyle devam edelim denirse devam edelim. Süreyi kısaltalım 2 güne indirelim ama sayı çok bitiremeyenler olucak benim bile 3.günüm daha tamamlayamadım. Süre uzadıkça sıra gelmesi uzayacak diye böyle bişey söyledim. En sonuncu kişiye 55 gün sonra sıra gelecek. Listeye dahil olmak isteyenler de var daha yeni başlamışken olabilir diye düşündüm. içimizden biri okuyamadığında listeden çıkınca 21bin tekrar dağıtmak okumak zor olur bence yine diyorum böyle devam edelim derseniz bana uyar

21.738 okudum Split2 için allah kabul etsin inşallah.

Yeni kişiler alınma fikrine gelince;
Liste kalabalık olunca 2 ayı bulacak bu durumda çıkanlar olursa arkadaşlar mağduriyet yaşayabilir. Bence günde 10.000 rahat okunuyor 7000 daha da iyi ama dediğim gibi çıkan eden olunca bı sefer şevkimiz kırılıyor

Allah kabul etsin:) yok yeni listenin başına yazacağım; liste bitmeden ayrılmak yok, herkesin vebalini alır, diye. Yetiştiremeyen süre dolmadan haber verir el birliğiyle tamamlarız zaten ama ayrılmak yok. 2 gün mühlet olur. 16 kişi 32 günde tamamlanır, isteyenlerle devam edilir yola :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…