239.121 Fettah mucizesi

Hanimlar kusura bakmayin cekemedim ben sürekli aktif olabilcegimi sanmiyorum uzun süreliymis baya hakkinizi helal edin beni listeden cikarabilirisniz

Bu işlerde sayı bir anahtar ve kilidi gibi, tam olmalı... Listede artani bir sonrakine eklemek benim içime bir rahatsızlık veriyor. Çünkü ben duami Goldenpanthera için yaptım, her zikre oturuşta aklımdan onun adını ve dileklerini geçirerek çektim. E fazla okunan Ayşe'nin duasına katılsın, kumbaradan eklensin bana biraz doğru olmaz gibi geliyor.
Şu an için daha celesun bile tamamlanmadı, tabi ki kumbaradan tamamlansin ama onun niyeti vaktinde okunan bir sonraki kişiye kalmasın bence. Net sayimiz belli olsun, kumbara isine gitmeyelim. Okuyamayan olursa kalanlar aramizda paylasalim derim. Bilmem siz ne düşünüyorsunuz?

Ben de böyle düşünüyorum. Celesun u niyetleyip ettiğim dua başkasına olmaz ki. Sayı önemli tamam ama başkası için çekilenle tamamlanamaz.
Bir de bu şekilde listenin tamamlanması aylar sürer.
Belki bayramdan sonra biraz hızlanabiliriz.
Normalde böyle şeyler zor gelmez bana ama düşününce aylarca bir yere bağlı kalmak zor geliyor. Devam edemeyenler olacaktır. Bunun için inşallah düzeni sağlayabiliriz. En önemlisi Rabbim dualarımızı kabul etsin.

On kişilik ya da yirmi kişilik liste yapılsa daha kolay biter sanki. Bölsek yani

Bende aynı fikirdeyim açıkçası.

Günaydın herkese hayırlı bayramlar :) arkadaş lar elbette uzun sürecek baştan herkes kalabalık olalım dedi, biz de geleni ekledik. 43 hatimlikbir süreç ve sayı 239.121 , bir yere bagli kalmak derken; çok şaşırdım burada birbirimizin duasi ve kendi duamızın gerçekleşmesi icin gönül birliği yapıyoruz. 5-6 bin ya Fettah okuyacağız topu kökü bir yere bağlı kalmak ne demek' Rabbim aynı ismini çekmekten sıkıldım mı ' demekbirisi çıkayım diyor birisi gireyim diyor, daha 1. 'nin duası okunmamış 2.ye ne zaman okuyacağız, diyor. Net bir sayı var ama herkes farklı bir sayı okuyor
Bakin, herkes bu sürecin sonunda toplamda kendi başına 239.121 tane ya Fettah çekmiş oluyor. Aynı zamanda 42 arkadaşına da dua etmiş ve 42 arkadaşından da dua almış oluyor. Biraz ciddiyet lütfen. Kul hakkını gözeterek davranın

Grubun bu şekilde gitmesi taraftariyim ben canım. Katılıyorum sana, kul hakkı var bu işte. Ama dediğim gibi sayı konusuna riayet edilerek gidilmesi lazım. Ben senin niyetine okuduğumun başka arkadaşa aktarılmasını istemem. Ve 43 devam edersek 5693ten hesaplaninca 239.121 etmiyordu. 42ye düşünce oldu ebced sayısı

Kızlar daha ilk kişide bu kadar çelişki yaşadık. Yani günde en fazla 6 bin tane zikir çekemeyecek kadar yoğun muyuz gerçekten. Normalde bir kişiyi bir günde bitirmemiz lazım. O zaman listedeki kişi sayısınca o kadar günde bitiririz. Yani mesela 40 günde 40 kişiye okuruz. Yapamaz mıyız yani???

Listenin son hali de ilk sayfadaki ilk mesaja konulursa çok iyi olur herkes kolay ulaşır sürekli liste nerde göremiyorum durumu olmaz en azından.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…