Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri 23 yaşındayım göğüslerim çok küçük :(

merhaba
benimde böyle bir sıkıntım vardı ve cok arastırdım en sonunda bu sorundan kurtuldum.Bitkiselada diye bir firmadan gögüs büyütücü ve dikleştirici aldım cok memnun kaldım 2 ayda 3 beden büyüme sağladı. yardımcı olabilirim bu konuda.tavsiye ederim.

canım hıc bı urun ıkı ayda uc beden buyutmez bana gore bu benım fıkrım acıkcası benım kullandıgım uurunde de aynen boyle dıyodu ama hanı nerde uc beden ıkı beden tas catlasa bı beden buyuo canım ınandırıcı degıl yanı kac aylardır ugrasıyo herkesde daha bı beden ancak buyudu yanı bence dogru degıl:kızgın:

2 ayda 3 beden mi yok daha neler bukadar etkili bişey var da biz mi ayakta uyuyoruz yani .....

merhaba
benimde böyle bir sıkıntım vardı ve cok arastırdım en sonunda bu sorundan kurtuldum.Bitkiselada diye bir firmadan gögüs büyütücü ve dikleştirici aldım cok memnun kaldım 2 ayda 3 beden büyüme sağladı. yardımcı olabilirim bu konuda.tavsiye ederim.

Bu bitkiselada da ne mucizevi bir şeymiş,şaşırdım kaldım doğrusu.Her şeye iyi gelen ürünü var,saç dökülmesi,sivilceler,istenmeyen tüyler...Sayfana girip bütün yazılarına baktım da,sen de bütün bu sorunları yaşamışsın..Hepsine de aynı marka ürünler fayda sağlamış..ŞaşırtıcıCADIARZUsengözlerimebaksanab

Bu bitkiselada da ne mucizevi bir şeymiş,şaşırdım kaldım doğrusu.Her şeye iyi gelen ürünü var,saç dökülmesi,sivilceler,istenmeyen tüyler...Sayfana girip bütün yazılarına baktım da,sen de bütün bu sorunları yaşamışsın..Hepsine de aynı marka ürünler fayda sağlamış..ŞaşırtıcıCADIARZUsengözlerimebaksanab

Hımm yani aklımdan geceni mi demek istiyorsun?CADIARZU

Yani ben baktım,diğer yerlere de yorumumu yaptım:)Öyle tahmin ediyorum ve diğer üyeler de hemfikir benimle:)

yaa ozaman bu doktorlar mı yalan söylüyolar yağlarla haplarla otlarla olucak iş değil diyo hepsi...tek olur yöntem estetik müdahele bu kadar insan boşuna mı uğraşıyoruz bilmiyorum...

yaa ozaman bu doktorlar mı yalan söylüyolar yağlarla haplarla otlarla olucak iş değil diyo hepsi...tek olur yöntem estetik müdahele bu kadar insan boşuna mı uğraşıyoruz bilmiyorum...

ıyıde canım herkes boyle yontemlerle buyuturse onlar nasıl para kazanacak sence estetık yaapanlar demı ama oyle bı buyuyo kı valla onlar bosa soyluyo yanı:lepi:

valla moral veriyosun nezcim sağol:)

valla canım benımkı bıle buyuyo ya artık herkesınkı buyur sıfırdan yanı dumduzken bu hale geldı belırgınlestıyse normalde de benım suan kı kadar olanlar hele haylı haylı buyutur onemlı olan uzun surede bıkmadan yapmak mucıze beklememek bı ıkı ay ayda yada sıkılmamak hemen duzenlı sekılde bıseylerı yaparsanız emın olun guzel sonuclarda alırsınız:lepi:

inşallah büyür de bu psikolojiden kurtuluz off bıkıtım yaaa.....

ya arkadaşlar sabahten beri formu okuyorum kafam karıştı simdi hangi yöntemleri nasıl uyguluyoruz.tekrarlarsanız sevinirim

Teyzem benim gögüslerime fincan kapatmıştı. Benimkilerde küçük sülalemizde teyzemin ve bnmkinden başka küçük göğüslü yok hepsi kocaman masallah. ahhh teyzee ahh yaktın benim başımı kendi kızlarına kapasaydın ya fincanı onlarınkida kafam kadar :S

ya arkadaşlar sabahten beri formu okuyorum kafam karıştı simdi hangi yöntemleri nasıl uyguluyoruz.tekrarlarsanız sevinirim

Canım ilk önce taze kara üzümün tam mewsimi günde bir salkım çekirdeklerinide çiğniyerek ye sonra masaj bitkisel yağlardan birini ikisini seç masaj yap memişlerine günde 1 weya 2 defa bunları yaparken büyüyecekler büyüolar diye olumlu düşüneceksin şimdilik bunlarla başla dewamı gelir canım koca memişlerrrkaydirigubbakcemile3

teyzem benim gögüslerime fincan kapatmıştı. Benimkilerde küçük sülalemizde teyzemin ve bnmkinden başka küçük göğüslü yok hepsi kocaman masallah. Ahhh teyzee ahh yaktın benim başımı kendi kızlarına kapasaydın ya fincanı onlarınkida kafam kadar :s

ya bunu benim kuzenim okumasın.bana halam tas koymuştu.. O kadar olmuştu..bende kuzenime koydum ama kızda minnacık var...abla bana ne yaptın diyor.kız iri yarı kalcalar kaslar büyük..gögüs yok..

Aman aman görmesin da burayı..

Ben de hurafelere inanmıyorum aslında.ılk genç kızlığa adım attığımda yengem bizdeydi,anneme tas yöntemini anlattı ve benim göğüslerime muhallebi tabağı kapattılar (normal boyut),gerçekten de şimdi aynı boyut oldular.Ne çok büyük,ne çok küçük.

17 olacam acep tas kase bardak çanak ne bulsam kapasam mı bende işe yarar mı :-)
2-3 gündür kara üzüm çekirdeği yiyorum hafif bi dolgunluk var sureklıde masaj halındeyim.

X