Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri 23 yaşındayım göğüslerim çok küçük :(

herkes küçük küçük diyor ama kaç cm'e küçük diyosunuz? mesela benim gögüs çewrem 81 cm benim kadar küçüğü yoktur heralde:KK43:(

herkes küçük küçük diyor ama kaç cm'e küçük diyosunuz? mesela benim gögüs çewrem 81 cm benim kadar küçüğü yoktur heralde:KK43:(

tatlım göğüs çevrem 81cm derken, 80 beden sütyen mi kullanıyorsun?

En küçüğü 75:)

ben evlenip çocuk sahibi olduktan sonra büyüdüğünü duymuştum.

Şimdilik takmayın kafanıza derim, ama çok rahatsız olursanız ilerde bir çare düşünürsünüz, destekli sütyenler de küçük göğüsler için çaredir.

Ama inanın büyük olması da sorun kesinlikle sorun..Dar bir kazak badi giydiğinizde çok fazla dikkat çekiyor..Hoş durmuyor.a.s.

Küçük küçük minnacık hani sol gene avucumu doldurur ama sağda resmen göğüs yok bu kadar anormal olur mu ya:KK43:

kızlar bu kainat güzelinin yaptıgı neymiş allah aşkına yazın bana

bir de japonların buldugu holybra die bir ürün var kızlar arastırma asamasındayız ama bir göz atın derim

çörekotu ye ben en çok bununla büyüttüm hatta annem yiyodu zayıflamak için onunda büyüdü bn ondan görüp de yemeye başladım kilo almak istemezsen yemekten yarım saat önce 1 çay kaşığını iyice çiğne suyla yut ve inan sonuçta Allah dilediğine veriyo sana da verir İnşallah kocaman olurlar=))

benimde göğüslerim küçük ve iki doğum yapmama rağmen büyümediler ama dert etmiyorum dolgulu sütyen kullanıyorum dimdik ve büyük gibi duruyorlar delikafadulden sırt üstü yattığımda tamamen kayboluyor eşim bile oo kas yapmışsın diyerek dalga geçiyor ama ben mutluyum opuyorumnanaktan

ya arkadaşlar bende bu küçük göğüslerden yana çok dertliyim... 13 kilo verdim ben 1 senedir... sanki 13 kilonun hepsi göğüslerimden gitmiş gibi, böle deildi önceden :KK43: napcaz biz böle yaaaa

ya arkadaşlar bende bu küçük göğüslerden yana çok dertliyim... 13 kilo verdim ben 1 senedir... sanki 13 kilonun hepsi göğüslerimden gitmiş gibi, böle deildi önceden :KK43: napcaz biz böle yaaaa

İki göğsüm kilo vermeden önce 13 kiloydi deme de delikafadulden

arkadaşlar zaten ramazan alın elınıze hurma kasesini yiyip durun bana fayda edecekse ben kutu kutu yerim :) bnm ölçüm 82 cm 75 beden kullanıorum su olçme işinide tam anlamadm ama neyse bilen biri varsa anlatırsa sevınırım...

bir göğsün tam altından ölçüyorsun bir de tam göğüs ucu hizasından. yani bir alt bir de üst ölçün oluyor

ölçülecek bi göğsüm bile yok o kadr küçükler ki dümdüzz. tahta gıbıyım 75 beden olsa daha ne isterim ki. şu bahsettıgınız yağlar umarım bıraz olsun işe yararr senağlama

busracim ben bi formul biliyorum ise yarar heralde yani bende yaradi sanirim.biraz komik amabi dene istersen..cok kolay bi yontem.. fincan tutdelikafaduldendelikafaduldenyani iki fincan al ve goguslerinin uzerine kapa..veya elinlede tutabilirsin..kaydirigubbakcemile2
yani bana oyle demislerdi ben yapiyodum devamli simdi masallahlari var:dance:
bikac arkadasim vardi onlarda ayni yontemle buyuttuler goguslerini..kaydirigubbakcemile5

cc
ewt konyu biras daha açarmısın çok merak ettim bende sırnaşık şey

Ben çörek otu yağıyla 5 cm büyüttüm 3 haftada :) aralıklarla kullandığım halde , umudunuzu yitirmeyin her zaman denemeye devam :)

arkadaşlar içinizde nozzplus kullanan var mı??? 2 beden garanti diyorlar yan etkisi yokmuş ama ben sipariş verdim deneyecem 2 haftada etkisini görmeye başlıyormuşsun...eğer 2 haftada büyümeye başlarsa istediğim boyuta gelesiye kadar devam...bir kutusu 70 tl...olsun bir kaç milyar verip slikon taktıracağıma bunu alır denerim ama bir yandan da korkuyorum yaff ya zararı olursa diye...ama yazıcam size

X