Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri 23 yaşındayım göğüslerim çok küçük :(

Bende bu yaz bol bol kara üzüm yiyeceyim çekirdeklerini eze eze we napıcaz kızlar yerken memelerimiz büyüyor diye dolgunlaşıyor diye yiyicez dimi kızlar saldıralım kara üzüme hadi çıksın artık yaaa alayımda yiyeyim onları bencokacimcoook

ya kızlar bn dün aksam 7 gbi bebek yağıyla masaj yaptm biraz fazla yaptm sanırım msajdan sora qöqüslrm aqrımaya basladı bu sabah yine vardı hala var aqrı dokununca cok acıo senağlama acaba bise olmus olablr mi reqlme az kaldı blki onunla da alakalı olabilir:sm_confused:

canım cok sert yapma sakın bastırmada oyle normal sekılde yap zarar vermeden yanı acıtacak kadar bastırma:1no2:

Bira mayasını kullanmanızı öneririm. Ben üç aydır sabah akşam bir tatlı kaşığı suyla yutuyorum. Göğüslerim bir beden büyüdü.42 yaşındayım, göğüs derilerim biraz sarkmış gibiydi hepsi geçti, taş gibi oldular :)

canım cok sert yapma sakın bastırmada oyle normal sekılde yap zarar vermeden yanı acıtacak kadar bastırma:1no2:

canım cok bastrmadım yaa yani farkında olmadan biraz olmus olblr ama bu kdr aqrır mı kii mafoldumben hala qecmedi senağlama daha dikktli olcm bundn sora senağlama

canım cok bastrmadım yaa yani farkında olmadan biraz olmus olblr ama bu kdr aqrır mı kii mafoldumben hala qecmedi senağlama daha dikktli olcm bundn sora senağlama

canım ılk zamanlarda benımde agrım cok olurdu ama artık daha rahatım cok fazla yok agrı sen yınede yavas yap

Ablacım süpersin ya bende yaşdan dolayı acaba büyürmü diye bi aklımdan geçiriyodum büyüyomuş demekki büyüyoda zaten çok sewindim
bu bira mayası nasıl bişi ne işe yarıyo hiçbi fikrim yokda sewgilera.s.

bira mayası mııı :1shok: yaa ne yapıcamı şaşırdımm. peki nerden duymuştunuz bu yöntemi çok enteresan geldi bana sıraya aldım nar suyundan sonra bunu deniycem kime neyin yarıyacağı belli olmuyo valla sengözlerimebaksanab

Canım her wucutta farklı etki gösteriyo her şey denemekte fayda war

canım ılk zamanlarda benımde agrım cok olurdu ama artık daha rahatım cok fazla yok agrı sen yınede yavas yap

evet cnm yaa yeni basladım ya ondan da olabilir... mafoldumben bugün masaj yapamadım dokunamıorum bile senağlama biraz azaldı ama sabah olan agrıya göre senağlama özür dilesem qecer mi ki acaba nezcim senağlama kaydirigubbakcemile3 sendeki qelismelerde qüzelmiş darısı basımaaa :1rolleyes:a.s.

ıns canım ya zamanla oluyo ıste uzun suruyo ama zamanla gercekden buyuyo bırden olmuyo sabırsız olmamak gerek ozur dıle belkı ıse yarar:roflol: cnm zamanla zaten yumusuyo rahat oluyo masaj yapmak zaten sen devam et yavas yavas yapmaya cnm

özrümü diledm kaydirigubbakcemile2 yarın daha yumusak hareketlerle yapcm.. pardon buqün kaydirigubbakcemile3 evet cnm birden olmasını beklemiorum ama hızlı qelisme olsun istiorum inanıorum umarım istedqm boyutlara ulasırım hihoyyyt

umarım canım sabırlı ol acele etme ne hem cabuk buyurse kalıcı olmaz zamanla olursa kalıcı olur emın ol devam et senhihoyyyt

pes etmek yok zaten rezene ve adacayımı da ictm az önce oohh zemuszemus pek bi huzurluyum hihoyyyt ayy kalıcı olsun yaa o kadar sey bosa gitsin istemem :1rolleyes: ztn masaj ve bitki cayları kesinlikle her zmn yapılmalı bence .. bitki cayını gögüslere iyi qeldiqini bilmediqim zaman da iciodum ama simdi daha dikkatliyim olcak biliorum

kızlaaaaaaaaarrr sizi seviyoruuuuummm... opuyorumnanaktan ya nası gaza geliyorum sayenizde anlatamamm. bira mayası yapan ablacım biraz daha açıver şu konuyu bak sana çok dua ederiz.. zemuszemus

kızlar bu bira mayası anne sütünü artırıyomuş nette araştırdım göğüs büyütmeye de etkisi var demek. bir de normal evlerimizdeki kuru mayalar bira mayası mı aynı şey mi ikisi?

evet yaa bu bıra mayasını kullanan arkadas bıraz daha ayrıntılı bılgı verırse cok sevınırız ıns bızde de ıse yarar ayy bu gıdısle her seyı deneye deneye kocaman goguslerım olacak bu kezde cok buyuk dıye sıkayet edecem:roflol::roflol:

-tatlicadiarzu- canım alemsin valla aman o zaman da forumun öbür bölümüne gireriz küçültmek için alkisalkisalkis

-tatlicadiarzu- canım alemsin valla aman o zaman da forumun öbür bölümüne gireriz küçültmek için alkisalkisalkis

valla cnm yaa oyle yaparız artık ama oyle her duydugumuza atlıyoz valla bu gıdısle 90 olur:roflol:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…