Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri 23 yaşındayım göğüslerim çok küçük :(

Merhaba,
Her an forumu takip edemiyoruz kullanıcının mesaj saatleri ve mesajları müdire odasına taşındı ve Ip adresleri ile birlikte yarın savcılığa verilecek. Bu açacağımız 9. dava olacaktır. Bundan sonra böyle dava parayla mı ? Gidiyorsunuz 1 dilekçe rahatsız edilirseniz netten hiç çekinmeyin lütfen bir dilekçe ile 1 haftada bu it köpekleri önünüze getiriyorlar hiç çekinmeyin.

yaa acıkcası bende kırmak ıstemıom kımseyı o yuzden yanı hanı safda deılım ama kımsenın kalbını kırmak ıstemem yanı ondan yoksa farkındayım yanıbenneyaptımki

Bu kalp kırmakla ilgili bir mesele değildi canım, resmen yazılanları sabote ediyordu. Biz derdimizi paylaşalım derken araya sürekli giren konuşmalar maksadını aşıyordu. Yoksa ben de istemem asla kalp kırmayı.

hiç kimse keriz deil burda siz uyuyun filan ne demek bizi neden kimse rahatsız etmiyo

yanı anlamadıgım dedgıım yenı uyeyım ya burdakı ıste yoneten falan ıste msn falan onlarla dıyolag kurma ımkanı varmı falan onu bılmıom anlamadgıım dedıgım bu yanı:1shok:

Bu kalp kırmakla ilgili bir mesele değildi canım, resmen yazılanları sabote ediyordu. Biz derdimizi paylaşalım derken araya sürekli giren konuşmalar maksadını aşıyordu. Yoksa ben de istemem asla kalp kırmayı.

yok oylede yınede ya ne bılıyım bısı demek ıstemedım cnm yaa haklısın dogru benımde sabrımın zorlandıgı oldu ama bısı demedımbenneyaptımki

yok oylede yınede ya ne bılıyım bısı demek ıstemedım cnm yaa haklısın dogru benımde sabrımın zorlandıgı oldu ama bısı demedımbenneyaptımki

Valla ben de sabrına hayran kaldım canım, gerçekten kalbini kırmamak için düzgün cevaplar vermeye çalıştın.

anlamadığım böle yapınca insanların eline ne geçio ya hayret bşii gercekten neyse kızlar tadımızbozulmasın nez canım öyle ama inan kaç yıldır hiç büyümüodu ya son zamanlarda noolduysa oldu

Valla ben de sabrına hayran kaldım canım, gerçekten kalbini kırmamak için düzgün cevaplar vermeye çalıştın.

valla nasıl yapsam bılemedım ters bısı desem olmuo duzgun desem olmuo ayyy cok bunaldım valla dedım kımse bu kadarrahat konusmaz yaa hadı hayırlısı bız burda samımı sekılde sorunlarımızı paylasıoz demı ama ayıp gunah hos mu bole canımızı sıkıolar ne olackmıs pekı sımdı tespıt mı edeceklermıs

anlamadığım böle yapınca insanların eline ne geçio ya hayret bşii gercekten neyse kızlar tadımızbozulmasın nez canım öyle ama inan kaç yıldır hiç büyümüodu ya son zamanlarda noolduysa oldu

yanı bende ona sasırdım devamı gelsın ıns cnm yaa ıstedıgın kadar olana kadar... yaa bıde konun dısında ne kadar cıkmamak ıcın cabalasamda arkadas hep konuları katlettı uzgunum :1no2:

ederler veya edemezler valla o onun sorunu yapıosa sonunu düşünsünn

kızlar bıde fatma 15 dıe bı ark benden msn ıstemıs kım bılmıom ama sızden de msn ısteyen oluyomu vermedım vermem de ne alaka anlamadım tanımadan etmeden:1no2:

Cok iyi olmuş şimdi dalga gecmek neymiş anlasın o gerizekalı...
AAAA bir okudum yazılanları sok oldum bu ne ya dedim ne olmuş diye.
Kimseye msn vermeyin hele hele tanımadıgnız birine aman siteden nasıl olsa diye bile vermeyin.
Özelden msjlasın kızlar.Hem özeldekilerde kontrol ediliyor oldukça güvenli bu anlamda.

Cok iyi olmuş şimdi dalga gecmek neymiş anlasın o gerizekalı...
AAAA bir okudum yazılanları sok oldum bu ne ya dedim ne olmuş diye.
Kimseye msn vermeyin hele hele tanımadıgnız birine aman siteden nasıl olsa diye bile vermeyin.
Özelden msjlasın kızlar.Hem özeldekilerde kontrol ediliyor oldukça güvenli bu anlamda.

sagol cnm yaa off neden ınsanlar boyle sacmalıklarla ugrasıo anlamıom yaa :dilcikar:

ne insanlar war ya allahım koru sen bizi gerzekalı hemde nasıl neyse ya bozmayalım moralimizi kızlar hepinizi sewiyorum a.s.

Arkadaşlar konu dışına çıkılmış... Biz kendimize bakalım onları hiç takmayalım zaten yöneticiler ilgileniyorlar...

Ben sadece masaj yapıyorum.Masaj için önereceğiniz bi malzeme var mı? Ben hiçbişey kullanmadan yapıyorum. Biraz acıyor yaparken..
Yorumlarınızı bekliyorum.. artık konu ile ilgili konuşulsun lütfen...

ben masaj yaparken evdeki vücut yağını kullandım. burada birçok yağın ismi geçiyor ama tüylenme yada alerji yapma riskine karşı güvenemedim. bazısının da kokusu çok ağırmış. tavsiye edilenler lavanta,mersin ve rezene yağı. ben yağım bitince avokado ve kayısı çekirdeği yağı almayı düşünüyorum. büyümesine etki eder mi bilmiyorum ama cilt için gayet faydalı, masaj yapmayı da kolaylaştırır

evet ya bende masaj yaparken bşi kullanmıorum elime daha kolay gelsin die yağ kullanınca kaymıymu kızlarr ya tam anlamıyla masaj olmuyo kayıp duruooooo süprizzzzz

evet ya bende masaj yaparken bşi kullanmıorum elime daha kolay gelsin die yağ kullanınca kaymıymu kızlarr ya tam anlamıyla masaj olmuyo kayıp duruooooo süprizzzzz

bendeki yağ sprey kutusunda, bir-iki defa sıkıyorum bu yüzden çok da gelmiyor. yağ masajı yapmamı kolaylaştırıyor, yoksa 10 dk yapamam, cildim tahriş olur sürtünmeden. belki ilk sıktığında biraz kayar gibi olur ama zamanla cilt emiyor zaten yağı, kayma olmuyor

arkadaşlar size göğüs büyütmekte kesinlikle kuru üzüm çekirdeği tozunu tavsiye ediyorum. benimkilerde gözle görülür bi değişiklik oldu!

o kullandıgın yaga baglı cnm benım hıc kaymıyo hatta ıkı uc dk ıcınde zaten emıo kı cılt sadece elde cok hafıf bı nem gıbı kalıo oda kolaylık saglıo ve cıldın tahrıs olmasını da onluyohihoyyyt

X