Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri 23 yaşındayım göğüslerim çok küçük :(

• Konu Sahibi busra__
valla aslında ben küçük küçük diodum ama yani ne iyi geldi bilmiyorum sanırım masaj artık 80beden sütyende hafif taşma oluo ama yanlardan benimki boyuna deil enine büyüyoo

gogus yapınla ılgılı o cnm kımının enı kımının boyu tabıkı masaj coook onemlı bence sen ne kullandın pekı neyle masaj yaptın kuc falan da aldınmı yaa bence 80 tam super ben daha buyuk ıstemem kı zaten ıdeal bence evlenıncede buyurse fazla olur o zamandakaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

• Konu Sahibi busra__
canım ben bşiicik kulanmadım valla senden duymustum sanırım rezene çeyını yada bi arkadas vardı ondadnda olabilir onu içiyodum bide masaja çok ağırlık verdim ya anlatamam abarttım yani onun etkisi olduğunu düşünüyorum benim regl döneminde göğüslerim çok şişiyo süper oluyo ama bitincede fena halde sönüyodu o yüzden basladım masajlaraa bence masaja devammm ayrıca buu kendimiz yapabiliriz baskasına ihtiyacımız yokk

• Konu Sahibi busra__
yanı kendımız yapacaz zaten demı yanıkaydirigubbakcemile3 demek ıstedıgıım bos elle mı yaptın yag yardımı almadınmı masaj yaparken cunku masaj zor olur yagsız kayganlık olunca daha kolay oluyo

• Konu Sahibi busra__
yok ben demedım ben daha yenı sayılırım zaten cnm bıde ne kadar zaman yaptın masajı kac ay gunde kac kez:teytey:

• Konu Sahibi busra__
canım valla 1 buçuk aydır filan yapıorum yağ kullanmadım aksine yağla olcağnı sanmıorum ben kayıp gdio yaaaa yağsız dene biraz acısın nez bence bide aklıma gelince yapıorum yani yaa hihoyyyt

• Konu Sahibi busra__
boyle devam edersen valla bunu da sılerler bosver sen normal yaz cnm

Son düzenleyen: Moderatör:
  • Konu Sahibi busra__
ya sen ne aptal bşiin ya işin gücün yokmu senin beliydi senin erkek olduğun

Son düzenleyen: Moderatör:
  • Konu Sahibi busra__
canım valla 1 buçuk aydır filan yapıorum yağ kullanmadım aksine yağla olcağnı sanmıorum ben kayıp gdio yaaaa yağsız dene biraz acısın nez bence bide aklıma gelince yapıorum yani yaa hihoyyyt

yaa ne bılıyım yaga alısdım ya sımdı daha kolay gelıo bana tahrıs olur falan da yagsız yok az kullanınca yagı kaymıo cok o zamanda zarar verır dıe korkuom cnm yaa fazla sıkarım falan yag engellıo en azından pekı senın baslamadan once ne kadardı olcun rezeneye basladınmı ne zamandırbenneyaptımki

• Konu Sahibi busra__
peki neden o resmi koydun koymandakii amaç ne düzgün uyarabilirdin dmi

• Konu Sahibi busra__

valla benim küçüktü yaa 75i biraz boş kalıyodu masajı burdan duymadım tvden duymustum bide çok sıkan çamaşırları giymiorum bence engelliyo rezeneyede 2 hafta filan oldu

• Konu Sahibi busra__
valla benim küçüktü yaa 75i biraz boş kalıyodu masajı burdan duymadım tvden duymustum bide çok sıkan çamaşırları giymiorum bence engelliyo rezeneyede 2 hafta filan oldu

ben hıc kullanmıom canım yaa engel oluyomus buyume asamasında sutyen hadı bakalım ıns ıstedıgımız sonucu alırız hihoyyyt

• Konu Sahibi busra__
ben hıc kullanmıom canım yaa engel oluyomus buyume asamasında sutyen hadı bakalım ıns ıstedıgımız sonucu alırız hihoyyyt

canım ben evde asla kullanmam zaten ya çamaşır en iyisi aslında biras daha büyüse iide aklım dantellilerde kalıo hep destekli giyyooz yaa

• Konu Sahibi busra__
canım ben evde asla kullanmam zaten ya çamaşır en iyisi aslında biras daha büyüse iide aklım dantellilerde kalıo hep destekli giyyooz yaa

pekı senın ele gelıomuydu masaja baslamadan once bıde yasın kac cnm

• Konu Sahibi busra__
arkadaşlar silinmesinin nedeni apaçık ortada, neyseki forum yöneticileri uyarıları dikkate alıyor. ben kendi adıma dünden beri fazlasıyla rahatsız oldum yazılanlardan. burada kimseyle paylaşamadıklarımızı açık bir şekilde yazıyoruz ama maalesef internet ortamı olduğundan bunu yanlış kulananlar oluyor.

• Konu Sahibi busra__

yaa acıkcası bende kırmak ıstemıom kımseyı o yuzden yanı hanı safda deılım ama kımsenın kalbını kırmak ıstemem yanı ondan yoksa farkındayım yanıbenneyaptımki

• Konu Sahibi busra__
canım seni varya alnından öpmek istiyorum ben ilk okuduğumda baktım kimse bi tepki vermio sasrdım ben ilk tepkiyi verdim dedim ki bunları anatmana gerek yok ama arkadas devam etti bende çok rahatsız oldum belli bi seviye olması lazım ya bu şekilde konuşmanın iki nedeni vardır ya erkektir yada aferdersiniz ama biraz açtır deil mi

• Konu Sahibi busra__
valla erk veya değil ... bize bisi yapmıyo ya .. sende bi gariplik varmıs ki sana dolanmıs .. cinsiyetini çözemedim insan kitlesi.....

ve kuzey seviyeli biri....saçma sapan insan kaliteli ol satasma millete.. ve huzurumuzu bozmaa

• Konu Sahibi busra__
hiç kimse keriz deil burda siz uyuyun filan ne demek bizi neden kimse rahatsız etmiyo

• Konu Sahibi busra__
yas 21 ele önce çok az geliodu da şimdi doluyo avuç ya dier arkadasa gelincede onun yazdıkları pek normal deildi ya zaten bu tip konuşmaları zaten siliyolar bildiim kadarıyla a.s

bende 21 cnm benımde ele gelıo da bakalım masaja devam caylarla bırlıkde tabıkıama senın kı cok ılıgınc yanı tmm masaj yapmısın falan ama bence buyumeye musaıtmıs de sadece senden bı tetıkleyıcı bısıler beklıomus bıde bı ay cok kısa bı sure gercı az da olsa temelın olunca daha rahat buyuyo bence benım ısımde sımdıden sonra daha kolay sankıhihoyyyt

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…