Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri 23 yaşındayım göğüslerim çok küçük :(

hahahahha sanaa aynen katılıorumm cnm benim başımıdaa teyzemm yaktııı küçük teyzemee tas bana fincan kapamışş aynen dediiin gibiii benimki fincankadarr küçük teyzeminkilerde tam tas kadarrbende hep derimm ahh teyze ahh yaktınn başımııı diee lmaz:

yavv bende tas kapadıydım ama tasın 5te biri kadar bile deil benim memeler delikafadulden hahahah

tası kapatıp geri mi çekionuz napıyonuz anlamadım öle mi gezionuz nasıl oluyo

wala bana düşün öle kapa dediler ama ben anlamadım nasıl yapılıo öle kendi kafama göre takılmıştım sophiacım oda bu kadar oluo işte

Genetik ve hormonel(vucuttaki östrajen hormonunun yetersiz olmsı) bir durum kızlar bence fazla yormayalım,mesela annemin genç kızken çok dolgunmuş göğüsleri şimdide öyle ama ben 22 yaşındayım 75 i bile dolduramıyor...şimdi silikonlu sutyenlerle örtbas edebiliyoruz ama ya evlenince nolcak,o zamanda eşlerimizi kandırmışmı olacağz yada onlar hayal kırıklığınamı uğrayacak??

ewt yaa ne kadar doğru bilmiorum ama taş kapatan arkadaşımın göğüslerinin maşallahı war..pek de inanmam ama :uhm:

of kızlar bırakalım tası tarağı ben de tas kapadım da noldu fincan kapamışımcasına oldu

ben de 23 yaşındayım ve aynı durumdayıs cnm ya

okurken kendımı okudum cvpları da okudum bu arada
şerbetçiotunu dene cnm
bi topikte var ben gidemedim rahatsız oldgum için yarın inş alacagım 2 gundur aklımdaa :)

sen de onu dene inş yararı olur....
nese başaracagızzzzz :)))kaydirigubbakcemile5

Son düzenleme:
kızlar bakıyorumda genelde göğüsleriyle uğraşanlar bekar kızlar her ne kadar evlilerde olsa bekarlar çoğunlukta bu uğraşları kendimiz için yapıyoruz desenizde kendimizden ziyade hayatımızdaki erkek için yapıyoruz sahte südyenlerle karşımızdakini kandırmış oluıyoruz o biliyor ya da bilmiyor eminim saklayan da vardır adam dışardan büyük görüp aldanıyor içindekini bilmeden o yüzden aslında neyse onu sergilemeli ki karşımızdaki de bilsin aldanmasın sonradan sürpriz olmasın düşünsenize karşınızdakinin de buna benzer bir şekilde sizi kandırdığını hoş olmazdı herhalde!!!

evet bekarlar çoğunlukta...ama kandırmak değil bu zaten laf arasında sölemiştim bi kere...ama tepkisi guzeldi...sonuçta şu an görmüyor ama o yuzden de değil aslında...
ben kucuklugumden beri hep özenirdim....
ondan kalan bi durum,bi istek bu...
ve eğer muhtemel yontemler varsa çabalamak için neden yapmayalım değil mi ama...
ben illa olacak demıyorum oldugu kadar dıyorum ondan cok kendım için :) cunku BEN KENDIM ıÇıN istıyorum

melekcim bi forumda rem koymuşsun göğüsleri düz diye merak ettim nasıl bir resim tekrar koyabilirmisin?

Kızlar bence büyüyeceğine inanın ve elinizden geleni yapın.
Bir şekilde kendinize uygun yöntemi bulacaksınız.
En azından bir kaç cm.lik büyüme mutlaka oluyor.
ama her yöntem herkese yarayacak diye de birşey yok.

sarissa.cım nişanlısıyla(şimdi eşi :) )konuştuktan sonra rahatlamış,motive olmuş ama
ben karşımdaki erkek için değil kendim için istiyorum bunu
hayatımda biri olsun olmasın,göğüslerim bedenime göre biraz daha büyümeli:kedi:

konuyu açan arkadasa tavsiyem hurmayı denesin
ben hurmayla 3 cm büyüttüm.1 yıl geçti değişmedi ölçü.
şimdi şerbetçi otu formülü+hurma devam

amaç 5 cm daha büyütmek:lepi:

hurma dediğimiz taze hurma mı bu turuncu gibi rengi olan
yoksa diğer ufak ve çekirdekli olan mı
bir de nasıl ve ne kadar süre kullandın acaba

cok isterdım kuçuk göğsum olsun..buyuk göğsun derdını bılmıyonuz kızlar..uzaktan hoş gelıo..bunun gebelıği var innlmaz sısıolar ve sarkıolar..sırt agrısı yapıyolar..kıyafet bulamıyosunuz vs vs vs

biz çok büyük olsun istemiyoruz ki..normal boyut istiyoruz..çok küçük olmasından dolayı çabamız.

hurma dediğimiz taze hurma mı bu turuncu gibi rengi olan
yoksa diğer ufak ve çekirdekli olan mı
bir de nasıl ve ne kadar süre kullandın acaba

Ramazan'da yediğimiz hurma canım
her gün 8-10 tane yedim
1,5 ay boyunca.
yanında nar-çilek çayıda içiyordum 1 bardak.
kainat güzelinin formülündeki gibi.
ama orda normal nar yiyin yazıyordu
sevmediğim için sallama içtim ben
doğadan nar-çilek çayı

m.joYy sende haklısında herşeyin fazlası zarar diye de birşey var
benim "büyük göğüslerim olsun"dan kastım bedenime göre uygun olanı.
mesela ben asla 90 beden göğüslerim olsun istemem
zaten 1,60 boyum,45 kilom
memelerim kocaman olur benden önde giderkaydirigubbakcemile3
dediğin gibi sarkması var,dikkat çekiyo,pişik vs..
ama vücuda göre göğüslerin küçük olması da çok farklı bir dert
eşekten düşenin halini eşekten düşen anlar
ben arkadaşları çok iyi anlıyorum bu yüzdena.s

sevgilera.s.

mrb arkadaşlar.oges hurma ve bitki çayınından başka bişey daha yaptınmı?bu yöntem kalıcı oldu mu merak ettim...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…