23 temmuz 2008 hayatimin dönum noktasi

oNcA

Guru
Kayıtlı Üye
22 Ocak 2008
1.168
12
43
çarşamba gunu saat 17.15te sezeryanla ECRİNimi kollarıma aldım...dogum hikayemi biraz iyi olup, bilgisayar basında oturabildiğimde yazarım...rabbim isteyen herkeze bu duyguyu yasatsın, kimsenin kollarını boş koymasın...dualarını esirgemeyene herkezede sonsuz tesekkurler...

canım Allah analı babalı büyütsünn...darısı bizlere inş...

ah canim ya gozun aydin sende aldin bebegini masallah
allahim size bagislasin a.s.
darisi bana insallah senağlamasenağlamasenağlama

canım Allah analı babalı büyütsün ...gözüün aydın....

Allahim anneli babali büyütsün canim ayni gün doğum yapmişiz ben 15.40 ta normal doğumla dünyaya getirdim sen benden sonra almişsin kollarina allahim bizlere bağişlasin canim hepimizinkileri

oyy oyy ne güsell ömürlü olsun sağlıkla buyusun analı babalı günümüz gelince bizide kurtarsın rabbim bi çırpıda :)

çok sewindim cnm gözün aydın allah analı babalı büyütsün...

gözün aydın oncacım... Allah analı babalı büyütsün.. Hikayeni ve Ecrinimizin resimlerini bekliyoruz biran önce...

Gözün aydin canim allah anali babali büyütsün inşallah en kisa zamanda toparlanirsin

canım benim, Allah analı babalı büyütsün inşallah, güzel uzun ömürler versin bebeğine

allah bagıslasın canım benım
gecmıs olsun sekerım
gule gule saglıcakla buyut ınsaallah bebegını canım
benım mınıgım senın kındenn 1yas 3gun buyuk oldu haaaa
ne guzel
yardıma ıhtıyacın olursa bız burdayız canım
soracagın olursa hazırım bende
gecmıs olsun tekrardan canım
opıuyorum ıkınızıdea.s.a.s.a.s.a.s.

hadi geçmiş olsuuuunnn.. ecrine sevgiler öpücükler..

geçmiş olsun canım,çok sevindim,tebrik ederim...
Allah güle güle büyütmek nasip etsin

Canım seni ve eşini tebrik ediyorum. Allah analı babalı büyütsün. Allah uzun ömür , güzel bir gelecek nasip etsin inşallah.. Amin..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…