Gebeliğe Hazırlık 22 ağustostan beri göğüslerim şiş geziyorum acaba hamilemiyim??

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
karakız ikimizde aynı durumdayız şu an bendede inanılmaz göğüs ağrısı ve 3 gündür karın ağrısı çekiyorum sanki adet olacakmışım gibi aynen.göğüslerim büyüdü ve adetim 9 eylülde olması gerekir canım inşallah ikimizde hamileyizdir mutlaka haberini bekliyorum bu bölüme yaz takipteyim inşallah hamişsindir canım ya....

canım aynı durumdayız demek ve günlerimizde yakın sayılır.8 ağustos sat tarihim.inşallah hamişizdr.ben dayanamıyorum yarın sabah bi test yapcam.artık dayanamıyorum.:roflol::roflol:haberleşelim mutlaka..:CüvCüv:böyle olcaz inşallah...a.s.

yarın yaparsan testi mutlaka haber ver haberleşelim inşallah hamilesindir dualarım seninle canım

takipteyim haberini inşallah güzel haberi verirsin canım

canım henüz yapmadım daha doğrusu cesaretim yok göğüslerimdeki ağrı biraz azaldı kafam karıştı anlayacağın eğer yarın sabahta olmazsam yapacağım ve olumlu olumsuz mutlaka yazarım teşekkür ederim ilgilendiğin için tatlım.inşallah güzel haber verebilrim sana senden de güzel haberler bekliyorum hayırlısıyla.

karakız ben bugün regl oldum ama inşallah sen olmazsın hamilesindir canım

canım bende pazar günü oldum aşırı ağrım vardı ogün hiç yataktan kalkmadım.dün de yoğundum dışarıdaydım hep giremedim internete canım.inşallah bir dahaki aya güzel haberler verebiliriz birbirimize.ben bu arada diyete başladım doktor biraz kilo ver demişti bana.destek içinde lahana kapsülü aldım bakalım bir ay kullanacağım ne kadar kilo verebilirim.:enbuyukkk:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…