21.02.2009 Hoşgeldiniz arkadaşlar

hosgeldin canim,gurbet ellerden MERHABA sana..........umarim memnun kalirsin buradan,,,,:lepi:

selam ceylangözlüm gurbette olmak nasıl hasretlik zormu sana izmirden kucak dolusu sevgiler.:teselli:

Merhaba arkadaşlar . Ben İzmirden Fazilet. Aranıza bugün katıldım. Site olaganüstü . Emeği geçenleri tebrik ediyorum.

hoş geldin faziletcim ,bende yeni katıldım harika bir site umarım hoşça vakit geçiririz izmir hty hihoyyyt

Hoşbuldum. Tşk ederim sende hoşgeldin. Güzel bir arkadaşlık dileğiyle Hoşçakal.

merhaba arkadaşlar ben meriç aranıza bugun katıldım:) estetisyenim sanırım size baya faydan dokunucak tabi sizlerinde bana :)kaydirigubbakcemile2

hoşgeldiniz kızlar ..hepinizi çok seviyorum...sağlıcakla kalın...

meraba ben ankaradan tülin 16 yaşındayım bu siteyi sivilcelerle ilgili bişiler araştırıken buldum baya hoşuma gitti ablalarımdan yardım almak istedm:1rolleyes:umarım keyifli vakit geçiririm:dance::dance:

bende yeni üyeyim.. siteye daha öncr girmişyim üye olmaya karar verdim. yaşım 20 ve yeni evliyim..umarım güzel vakit geçiririz:1rolleyes:burda ardiğim herşeyi bulacağima eminima.s.a.s.a.s

slm arkadaşlar 21 yasındayım yeni evliyim.bu siteye yeni üye oldum.ne zaman arama motoruna birşey yazsam bu site çıkıyordu.ben de üye olıyım dedim:lepi:

hoşgeldin cnm nickin çok güzelmiş :asigim: iyi paylaşımlar diliyorum yerimseniben

Meraba arkadaşlar ben elenur evli ve bir çocuk annesiyimi.Ev Hanımıyım İzmir de oturuyorum.

X