21.02.2009 Hoşgeldiniz arkadaşlar

herkese merhaba bayanlar:) bnde bugun aranıza ktıldım..bu kdr kapsamlı bı sıte olusturan herkese cok tesekkurler:sm_cool:

herkese merhaba bayanlar:) bnde bugun aranıza ktıldım..bu kdr kapsamlı bı sıte olusturan herkese cok tesekkurler :lepi:

Herkese İyi GeceLer ÖnceLikLe... (E maLum su anda Saat 22:38 a.s)

Az önce üye oLdum...İLk merhabamı burdan Veriyorum.. Buraya geLmekLe iyi ettim biLiyorum ama bu kadar üye varken Hemen kaynaşabiLirmiyiz onuda kestiremiyorum :eek:

Simcik Bu kadar acıkLama yeter dicektim ama farkettim ki ben hiç bişi açıkLamamışım :1shok:

Ben Burcu..Siirt ten Yazıyorum kaydirigubbakcemile3 19 Yaşındayım Daha..Hayatın Baharındayım yanii...:dilcikar:

Bu kadar LAfı uzattıqıma bakmayın asLında pek konuşkan diiLimdir..bu Gece Buraya geLmenin Sevinci oLustu heralde:teytey:a.s.

merhaba ben sevgi aranıza yeni katılıyorum herkese allah gönlüne göre versin tek temennim:emir_bebek: hihoyyyt kaydirigubbakcemile5Şeniz:asigim:

arkadaşlar ben bennu herkese merhaba diorum 20 yaşınddayım ve muhasbeciyim inşallah iyi arkadaşlığımız olur..

Aramıza hoşgeldin canım
Çok çok çok ama çoooooookkkkk müthiş arkadaşlıklar edineceksin emin ol
Bu site bağımlılık yapan harika bir ortam

a.s.a.s.a.s.a.s.a.s.
:enbuyukkk::enbuyukkk::enbuyukkk::enbuyukkk:

:teytey:Merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım her keze sağlık ve mutluluk diliyorum.a.s.

Son düzenleme:
22.02.2009...
KK ailesine bugün katılan bütün arkadaşlar..
aramıza hoşgeldiniz,sefalar getirdiniz...a.s.a.s.
sevgiler
...

egeden sevgilerimle aranızda olmaktan cok mutluyummmmmmmm:lepi:şimdiden yardımlarınız için teşekürler ediyorum

selam arkadaslar, umarim bu sitenin icinden cikarbilirim.. simdilik cok karisik duruyor.. dunyanin biyeriden beni hisseden birilerinin varligini bilmekten mutluyum...a.s.ve bence..................:enbuyukkk:

X