Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlaaar bana pantolonlarım olmuyo kapanmıyor fermuarı ve dugmesı😁🤭sabah bırını kestım mahvettım sormayın😳🥹sizde şiştinizmi benim gibi,alısverıs yapcam guzel bı sıtede bulamadım,bu iş pantolonu işini ne yapacagım bılemedım😀
Ben şiştiğimi düşünmüyodum ama tüm pantolon ve şortlarım rahatsız ediyor şuan 🥲🥲

Çok şükür diyim bulantı yok denecek kadar az. Bazen sıfır :) Ağrım hiç yok şu anda . İlk zamanlar oluyordu sonra geçti hepsi
Benim de şükür bulantım yok inşallah olmaz da. Ayağa kalkınca göz kararması oluyo 5 saniye falan 😁 kasıklarım halâ ağrıyor bazen belime kadar vuruyor bu hamileliğimde kasık ağrısını şiddetli yaşıyorum 🙄 birde göğüslerim dokunamicak kadar acıyo yüz üstü yatamıyorum 😢 ve akıntı çok var çok can sıkıcı

Benim de şükür bulantım yok inşallah olmaz da. Ayağa kalkınca göz kararması oluyo 5 saniye falan 😁 kasıklarım halâ ağrıyor bazen belime kadar vuruyor bu hamileliğimde kasık ağrısını şiddetli yaşıyorum 🙄 birde göğüslerim dokunamicak kadar acıyo yüz üstü yatamıyorum 😢 ve akıntı çok var çok can sıkıcı
Tansiyon düşüklüğü oluncada karıncalanma göz kararması oluyor
Senin çocuklar kaç yaşında 🤗
Benim hamileliiğim çok zor geçti annem baktı ilk dört ay kendime hayrım yoktu buda ona benzemeye başladı

Bende 7+3 deyım kan vermedım henuz,aslında saglıkocagından aradılar bu hafta vermeyı dusunuyorum,kaç tüp alıyorlar kızlar?bulasıcı hastalıktı sekerdı vıtamındı vs,aç karnına gel dedıler ondan ayak suruyorum bıraz sımdı nerden baksan 5-6 tup kanımı alırlar kesın dıye dusunuyorum😀

Tansiyon düşüklüğü oluncada karıncalanma göz kararması oluyor
Senin çocuklar kaç yaşında 🤗
Benim hamileliiğim çok zor geçti annem baktı ilk dört ay kendime hayrım yoktu buda ona benzemeye başladı
Büyüğü 11 küçüğü 5 yaşında 🥰
Benim ilk hamileliğim çok zor geçti doğuma kadar afedersin kustum. Kansızlık vardı sürekli bayılıyodum eşimle kan uyuşmazlığım olduğu için kanamam oldu hastanede yattım 1 hafta. Bebekliği de zor geçti sarılık oldu bronşit oldu hep hastanelerde yattık 😞 ama büyüdü atlattık şükür.
2 çok kolay geçti mide bulantım halsizliğim hiç olmadı sadece karnım sürekli taş gibi oluyodu o kadar.
İnşallah su gibi akıp geçer hamileliğimiz ♥Allah yardımcımız olsun 🌹

Bende 7+3 deyım kan vermedım henuz,aslında saglıkocagından aradılar bu hafta vermeyı dusunuyorum,kaç tüp alıyorlar kızlar?bulasıcı hastalıktı sekerdı vıtamındı vs,aç karnına gel dedıler ondan ayak suruyorum bıraz sımdı nerden baksan 5-6 tup kanımı alırlar kesın dıye dusunuyorum😀
Bende 5 tüp alındı sanırım 🤔 iğneden çok korktuğum için tam sayamadım😄

o tansiyon düşüklüğü 2 gün bende de oldu :KK43: kahve akıntı hala bitmedii
benden 2 tüp aldılar bugün. bir de idrar verdim. Sağlık ocağı beni hiç aramadı. Gidip kayıt mı açtırmak gerek ? Ben özelden girince otomatik sisteme düşüyor sanıyordum

benden 2 tüp aldılar bugün. bir de idrar verdim. Sağlık ocağı beni hiç aramadı. Gidip kayıt mı açtırmak gerek ? Ben özelden girince otomatik sisteme düşüyor sanıyordum
Canım bızım aıle dostumuz aıle hekımımız ben kayıt actırmadım ama kendısının bılgısı vardı,bır hemsıre aradı benı bılgılendırme yaptı kan vermeye davet etti.Aıle hekımını bılgılendırmelısın evet.çok guzel takıp edıyorlar aşı zamanları vs seylerı

Ben de sağlık ocağını aramadım ama onlar beni aradı, hastanede ilk gebelik muayenesinde sonra sağlık bakanlığı sistemine düşüyor, eğer gecikme olduysa bağlı olduğun sağlık ocağına bilgi vermelisin 😊

Canım bızım aıle dostumuz aıle hekımımız ben kayıt actırmadım ama kendısının bılgısı vardı,bır hemsıre aradı benı bılgılendırme yaptı kan vermeye davet etti.Aıle hekımını bılgılendırmelısın evet.çok guzel takıp edıyorlar aşı zamanları vs seylerı

Ben de sağlık ocağını aramadım ama onlar beni aradı, hastanede ilk gebelik muayenesinde sonra sağlık bakanlığı sistemine düşüyor, eğer gecikme olduysa bağlı olduğun sağlık ocağına bilgi vermelisin 😊
tanıdıkla iletişime geçtim halledecek hemen :) teşekkürler kızlar :)

tanıdıkla iletişime geçtim halledecek hemen :) teşekkürler kızlar :)
Bizim sağlık ocağı kalp atışı duyulunca gel dedi

X