2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Kızlar 26 şubatta transfer oldum 5.gün 2 embriyo bugün 9 buçuk gibi kaset test yaptım negatif çıktı böyle olup pozitif gören var mı test günü 9 martta

Kızlar 26 şubatta transfer oldum 5.gün 2 embriyo bugün 9 buçuk gibi kaset test yaptım negatif çıktı böyle olup pozitif gören var mı test günü 9 martta
Zaten normalde 9. Gün test yapın diyorlar embriyolarda 5 günlük toplamda 14 günlükler. 26 şubattan bugüne 9 gün olmuş biraz zor pozitifi yakalamanız

Pazartesi verdim en son haftaya salıya randevu verdiler kan ver demedi ben de hiç vermeden dayanamam ama cuma falan veririm diye düşünüyorum çünkü cumartesi başka doktora gidebilirim
Bence salıyı bekle ama yine kan ver gercekten dayanılmıyor çünkü. Banada bidaha verme dediler ama dayanamadim bugün verdik bakalim ne çıkacak barkodu alsaydim bakardim gece e nabiza gec düşüyor

bu kadar sık Beta yaptırmanızı doktorunuz mu istedi yoksa siz kendiniz mi yaptırdınız? Ben iki kere yaptırdım cumartesi kontrole gideceğim.
12. Gün doktor istemişti ama ondan önce de ben kendim 2-3 kez verdim test pozitif çıkınca değer kaç çıkar diye verdim sonra artışa baktım ben kendim 12. Gün doktor istedi 14. Günde 16. Gün de vercem yani 2 gün sonra

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…