2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Çok gec düşüyor yaa e nabiza pazartesi cikar dediler umarim öyle bisey olmaz valla baktim cuma cikmadi cumartesi gider özelde veririm napim beklemek cok zor Allahim emeklerimizi boşa çıkarmasın
amin canım. yarın düşer heralde ya bilemedim şimdi o kadar uzun sürerse randevuyu bekleseydik zaten ne kalıyor ki

Evet canım, 6 tane daha var ama şok halindeydim tabi, ne zaman bir daha cesaret ederim bilemiyorum açıkçası.
Canım inan bana embriyosu olmayanlar için bu süreç çok daha zor.
İnşallah en yakın zanda toparlarsin.
B planı yap kendine hemen, yoksa çok uzulunuyor.
Rabbim sabır versin.

Ahh ne yazsam bilemiyorum 2 gün önce ne de sevinmiştim 3 yıl sonra tüp bebekle ilk defa çift çizgi görüp betam 177 çıkmıştı. Bugün 139’a düşmüş ve sağlıksız gözüküyor ama iğnelere devam edin cuma günü tekrar test yapın ona göre ilerleriz dediler. Ne iğnelere devam edesim var ne de ümidim. O kadar araştırdım biliyorum ki bu değer düştüyse yükselmesi sağlıklı olmaz. Allahım bu yolda yardımcımız olsun..

Amin canım.
Aynı hastanede mi yaptirdin 2 testide?

anladım iki kere istendi benden o nedenle sordum size. Hayırlı olsun tebrik ederim :)

Nasil yani transferden sonra ilk gün testiniz 846 mi çıktı

transfer sonrası kaçıncı günde testi yaptınız 1.. yazmışsınız anlayamadım o kısmını. Doktor kız olması ihtimalini neye göre söyledi biliyor musunuz? merak ettim :)

Canim çok çok üzgünüm değerinde güzel çıkmıştı aslinda ama sağlıklı gebelik değilmiş demek ki umudunu yitirme dondurulmus embriyon var miydi başka

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…