2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Sırt ve bel agrısı normalmis hormon değişikliğinden olabiliyomus
Adet sancısı gibi bende de oluyor ara ara ilk zamanlar oda normalmis

Çok üzüldüm ve çok şaşırdım geçmiş olsun
Doktorunuz ne yorum yaptı acaba
50 den 100 den düşenini çok gördük burda ama bu kadar yüksek değerden ilk defa karşılaştım
Çok teşekkür ederim. Ben Kocaeli Üniversitesi' nde yaptırdım bu nedenle de pek muhatap bulamıyorum kese oluşmuş mudur bilmiyorum, değer daha da düşünce kanamam olur diye düşünüyorum

Teşşekür ederim canım hayırlısı olsun inşAllah

Maalesef bu yola çıkınca sonu böyle olabiliyor aynı şeyi defalarca yaşamış biri olarak içinde kopan kargaşayı üzüntüyü o kadar iyi anlayabiliyorum ki ne desem boş o yüzden ama yılmadan devam etmek ve beklemek zorundayız diliyorum ki daha fazla yormadan yıpranmadan ve kolaylıkla güzellikler seni bulsun. Hepimiz aynı şeyleri yaşıyoruz yalnız olmadığını bilerek yoluna devam etmelisin

Ya ne kadar güzel yazmışsın şu mübarek günlerde kurban olduğum Allahım hiçbi annenin kucağını boş bırakmasın inş

27 şubat 2 adet 5 gun embriyo.
Kan tahlili günu 8 mart

Lilakahve 19 şubat transfer tek embriyo kan testi 1 mart pozitif :)

Kızlar pozitif haberi aldıktan sonra prednol 16mg kullanmaya devam edeniniz var mı? Bazıları 12. haftaya kadar kullanıyormuş. Benim doktorum kesmem gerektiğini söyledi. Tekrarlayan düşükleri olan hastalarda devam ediyoruz dedi ama tedirgin oldum yine de. Fazla kullanımı da zararlıymış yarık damak-dudağa sebebiyet verebiliyormuş kortizon.

Doktoruna uy canim. Sonra aksi birşey olur.

Kızlar benim transferden sonraki 7. Günüm bugün. Geceleri aşırı terlemem oluyor ve idrara çok sıkılıyorum. Gece uykumdan uyanıp en az 1 kere kalkıp tuvalete gitmem gerekiyor. Böyle durumlar yaşayanlar oldu mu? Acaba pozitif etkiler mi yoksa hormon kullandığımız için normal mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…