2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Evet canım bu halimize şükürler olsun inan bu yola girdikten sonra öyle hikayeler duydum okudum ki Rabbim yeter ki ol desin biz sabredip mücadele edince dualarımızla inşallah olacaktır.

Çok güçlüsünüz inanin ilk negatiften sonra bende ayniydim ağladım ve silkelenip kendime geldim hemen yeniden tedaviye başlamış buldum kendimi Allahım nasip etmiyorsan vardir bildiğin bekliyorsa güzelleşiyordur dedim. Evet bunlari söylemek çok kolaymis gibi geliyor ama hic kolay değil zor yollardan geciyoruz. Rabbim kolaylik versin en kisa sürede annelik duygusunu bize de yaşatsın bebislerimizi sağlıkla alalim kucagimiza

Benim eşimde mikro tese oldu 2 kimyasal 2 aşılama 1 tüp bebek serüvenim var gitmedigim Doktor kalmadı İlk zamanlar hiçbir sorunumuz yoktu iki kere doğal yolla gebe kaldım maalesef kimyasal oldu Hiçbir problem yok deyip olmaması da daha çok üzüyor insanı ama umudumu hiç yitirmedim sonra eşimden sperm gelmediği için mikro tese oldu benden yumurta toplandığı gün 3. gün taze embriyo transferi yapıldı maalesef tutmadı Ocak ayında histeroskopi oldum Rahime çizik atıldı şubat ayında transfer oldum çok şükür tuttu İnşallah sağlıklı ilerler Rabbim bu yolda kimsenin emeklerini boşa çıkarmasın

Merhaba kızlar ben 14 şubatta transfer oldum 26 şubatta değerim 30 la başladı çok düşük diye 1 hafta tekrarladık
12.gün 30
14.gün 72
16.gün 125
17. Gün kahverengi bi akıntım lekenme oldu
18. Gün depot iğne yaptırdım leke peçete ye geliyordu akşamında beta verdim değerim 52 olmuştu doktor düşük dedi sonra benim kanamam kesildi bugün 20.gün henüz kanamam yok şaştım kaldım

Amin inşallah ancak yaşayan bilir ve anlar güzelliklerle inşallah

Neden kanamam gelmiyor sonuçta düşük yapıyorum

Yani başta doğal yolla olacak kadar spermi varken sonradan sperm azaldı ve şimdi hiç yok mu? Mesela biz test verdik direkt tüp bebek dediler aşılama bile olmaz dediler

sen ne yaptın mı verdın mı bırdaha
Tabiki pazar gecesi tekrar verdim 1442 çıktı
benim gördüğümü sizde görüyor musunuz geçen hafta pazartesi transferim olmuştu bugün 7. Günüm 5. Gün embriyosu
Eeveetttt
Hemen hemen herkes yaşadı bu yaşadığını

Yani başta doğal yolla olacak kadar spermi varken sonradan sperm azaldı ve şimdi hiç yok mu? Mesela biz test verdik direkt tüp bebek dediler aşılama bile olmaz dediler
Evet 2 kere doğal yolla hamile kaldim kac kez sperm testi verdi kac kere aşılama için test verdi hic problem yaşamadık ne zaman tüp bebege başladık bıçak gibi kesildi şırınga ile ameliyatsiz alinacakti bulamamislar sperm sonra beni yumurta toplamaya eşimi de mikro tese ye aldilar ben yumurta toplama isleminden ciktiktan sonra öğrendim eşimi mikro tese ameliyatina aldıklarını kalan spermi dondurduk dediler

Ya kizlar benimde transferden sonraki 15.günüm bugün ama resmen böbreklerim agriyor baskı oluyor nefes alirken birde adet sansici gibi ara ara ama sık sık yaşadığım bir ağrı var korkuttu bu beni biraz sizde de oldu mu bu baskı bu ağrı normal mi

Öncelikle çok üzüldüm Allah tez zamanda anne olma imkanını tüm isteyenlere nasip etsin inşallah bir sorum var size peki değeriniz düşmeye başlayınca kanama yaşadınız mı ? Ne gibi belirtiler oldu
Amin çok teşekkür ederim iki gündür çok üzgünüm en başta negatif olsaydı belki bu kadar üzülmezdim. Sağlıksız gebelikmiş demek ki. Hiç belirti yaşamadım beta hcg iki katına çıkmış mı diye kan verince değerin düştüğünü gördüm ve ilaçları bıraktım. Henüz kanamam yok ama bekliyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…