2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Bugün 11 günüm 9. Gün kan vermiştim 64 çıkmıştı şimdi iki kat artmış mı çok endişeliyim kan vericem yarın da vercem yarın ki sonucu doktora adıcam dua edin kızlar benim için inşallah güzel bir sonuç çıkar

Iyi haberlerle gel canim .artisi guzel olmustur insallah

Nacizane size ve diğer arkdaşlara bir önerim var.Temmuz ayından beri Diyetisyen Fatma Kevser Kurnaz ile çalışıyorum.Benim Amh 0.02ydi. Bu seviyede yumurta bile zor gözüyordu. 2,5 ay üreme sağlığı geliştirici diyetten sonra 5 yumurtam toplandı 3 ü döllendi.Sonrasında transfer için rahim hazırlığı yaptık 4 ay kadar.Transferim gercekleşti 14 Şubatta tek embriyoyla ve gebeyim.Benim amh düşüklüğünden başka hiç bir problemim yoktu ama çok büyük bir etkiydi 0 yani. Sağlıklı beslenme programının benim üzerimde cok büyük etkisi oldu.Instagramda dyt.kevserkurnaz sayfasını inceleyin derim.8 aydır üreme sağlığı iyileştirmeseydik şükür şimdi gebelik beslenmesine geçtik Hatta en son paylaşımı benim

Merhaba canim benimde kevser hanım 1 yıl kadar olacak benimde hiç aklımda yokken tüp bebek başladım ama kevser hanım ve önerileri mutlaka etkisi büyük ki kaliteli embriyolarim oldu halada devam ediyorum kendisi ile beta testim pozitif geldi

Canım transfer tarihin 22 şubat mıydı?benim test günüm dündü negatif çıktım bu arada

Cok sevindim Bir professör doktor bana kamyonla yesen bir fayda etmez demişti bu yumurtalara. Ne yazık di mi!! İyi ki siz de karşılaşmışsınız Kevser Hanımla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…