2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Kızlar eğer ikiz gebelik varsa iki kese de 5+0 da kesin görünür müydü. Doktor birini gördü ama diğerine burda bişey var ama kese mi değil mi emin değilim dedi

Kızlar eğer ikiz gebelik varsa iki kese de 5+0 da kesin görünür müydü. Doktor birini gördü ama diğerine burda bişey var ama kese mi değil mi emin değilim dedi
Canım burada okuduğum kadarıyla söyleyeyim zamanla diğer kese kaybolabiliyormuş. Değerlerinde belliydi yüksekti canım zamanla biraz daha gelişir belki kese ama bu tarz okuduğum şeylerde sonradan o kesenin kaybolduğuydu

selam kizlar 6 hafta da ve kahverengi lekelenme olan var mi aranizda? normalde haftaya cuma günü randevum var doktorda, bu nedenle yarin bir görünüp danisayim diyorum?

selam kizlar 6 hafta da ve kahverengi lekelenme olan var mi aranizda? normalde haftaya cuma günü randevum var doktorda, bu nedenle yarin bir görünüp danisayim diyorum?
5 haftadayım ve bendede lekelenme var. Korkuyorum. Bende gelen hafta çarşamba kontrolüm var.

5 haftadayım ve bendede lekelenme var. Korkuyorum. Bende gelen hafta çarşamba kontrolüm var.
arkadaslae genel olarak kahverengi lekelenme korkulacak bir şey degil. aktıf kırmızı kanama degilse kendinizi bu kadar sıkıntıya koymayın. yine doktorunuzla görüşün ama sağlıklı gebeliklerde de bu oluyor

Gebe olan arkadaşları tebrik ederim ve dua beklerim bende Salı günü test yapacam taze transfer 3. Gün embriyosu oldum 8. Gün erken gebelik testi yaptım negatif çıktı umudum var ama hissi olarak oldu diye düşünüyorum gerisi rabbimin takdiri hamile arkadaşların genel belirtileri tuhaflıkları var mı test gününe kadar hissi olarak merak ettim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…