2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

ben ctesi yapacagım galiba ya hem korkuyorum hem dayanamıyorum
seninle aynı gün transfer olmuştuk bende c.tesi yapmayı düşünüyorum. Ama çok korkuyorum 5 yıldır negatif görmekten yıprandım. Daha önce 2 kez pozitif görebildim birdaha göremedim.Umarım bu kez pozitif görürüm. hala karasızım yapıp yapmamakta test bile almadım. Bir yanımda yap gitsin varsa çıkar diyor

Gece 11 bucukda kokuyrm bidaha kalkmiyrm sabah 9 a kadr digerini Sabah 11 bucukda koyuyrm önce lavoboya gidiyrm sonra yatyrm 1 2 saat tabi lavoboya ciktiginda parca parca oluyor ama o kdrda olur korkma eriyen içinde kaliyor zaten
bende aynı şekilde yapıyorum ama sadece aralarında 8 saat yok 11 buçuk gibi yapıyorsam 6 gibi yapıyorum diğerini sonuncuyu da gece yatmadan önce yapıyorum

Süper o zaman beni ekler misin?
5 şubat pazartesi 2 adet 5. Gün embriyosu transfer olacağım
benide eklermisiniz 14 şubat çarşamba 1 adet 5. gün embriyosu yaş 40

Cumartesi 5.gün olduğu için korkuyorum ben yaparsan yaz kesin ya inşallah çıkar hemen
evet cok erken ama baya yorum okudum 3. gün bile cıkan olmuş. gerci 7. gün cıkmayan da var ama olsun bilmek istiyorum negatif gormeye de hazırım erken oldugunu bile bile yapacagım

ah canım benim inşallah 5 yıldır yasadıgın tüm sıkıntılara deger güzel bir sonuc olursun. diger pozitifler kimyasal mıydı? ben 2 yıldır evliyim ekim de ilk transfer kimyasal oldu bu da 2.

Merhaba arkadaşlar elimde progestan dex iğnesi ve progestan fitil var. Alalı 3 gün olmadi. İsteyen olursa özelden yazabilir bana.

evet cok erken ama baya yorum okudum 3. gün bile cıkan olmuş. gerci 7. gün cıkmayan da var ama olsun bilmek istiyorum negatif gormeye de hazırım erken oldugunu bile bile yapacagım
Hadi bakalım güzel haberler al da bizlere umut olursun canım ben de pazar yapmak istiyorum pzartesi işe gideceğim o gün şokla gitmeyeyim diye ama çok erken o da 6.gün pazar oluyor karar veremedim

ah canım benim inşallah 5 yıldır yasadıgın tüm sıkıntılara deger güzel bir sonuc olursun. diger pozitifler kimyasal mıydı? ben 2 yıldır evliyim ekim de ilk transfer kimyasal oldu bu da 2.
İnşallah kuzum Rabbim isteyen herkese nasip etsin anne baba olmayı. İlk evlendiğim yıl hamileymişim anlamadım kanama olunca gittim test yaptılar hamilesin dediler kimyasal oldu sonraki sene yine hamile kaldım yine kimyasal oldu birdaha da pozitif sonuç alamadım. 2 aşılama 1 transfer geçmişim var. Bakalım hayırlısı artık

Kızlar birşey sorcam ben bu fitili 11 gibi yaptim şimdi lavaboya gittim nerdeyse tamami geri geldi peceteye tekrar yapsam mi ki bilemedim yaaa hep akiyor sizde de oluyor mu
Fitille alakalı şöyle bi çözüm buldum deneyebilirsin ; alafranga tuvalete oturur gibi oturup fitili öyle koyuyorum hem baya içeriye kadar gidiyo hem geri gelmiyo

Selam kızlar,

Bende doktorumla görüştüm bugün. Adet bitiminde rahim filmini tekrar çekelim dedi.

Her şey çok güzeldi hiç bir sorun yoktu tutma şansı yüksekti ama olmadı moralini yüksek tutup umudunu kaybetmeyeceksin dedi.

2 adet sonra kalan 2 embriyonu transfer ederiz belki bu arada kendiliğinden hamile kalırsın hemde biraz dinlenmiş olursun dedi.

Bakalım hayırlısı olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…