2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

İnşAllah Allahım tez zamanda hayırlısıyla nasıp etsın ben dr aradım negatıfı gorunce oda nıye yapıp kendını uzuyosun erken dedı kan testını bekle dedı ama ne mümkün beklemek
Beklemek zor oluyor ama erkenden üzülmemek adına test gününü beklemek en iyisi

Hocam 10.gün 58 düşük demediler mi ? Nasıl ilerledi biraz anlatırmısınız lütfen çok stresliyim çok üzülüyorum biraz ümit olsun bana

Ben de senin gibi yorumladim canim. 10binden buyuk demek diye..
Masallah yaaa. Sen de kese gormedin daha dimi
Yok canım yaa beni direk kalp atışına çağırdılar sanırım 2 marta randevu vermişlerdi. Bekleyemedim bi yapayım dedim süre çok uzun olunca inşallah bir sıkıntı olmaz

Hocam 10.gün 58 düşük demediler mi ? Nasıl ilerledi biraz anlatırmısınız lütfen çok stresliyim çok üzülüyorum biraz ümit olsun bana
Merhaba canım ben 10cu gün (08.12.2023) 58.97 ile öğrendim erken olduğu için kabul etmediler 12.ci gün kan verme günümdü o gün (10.12.2023)122,72 ile öğrendim dört gün sonra yine kan ver dediler (14.12.2023)1054,35 ile devam ettim iki gün sonra yine verdim (16.12.2023)2915 ile son buldu kan verme sürecim şuan 14+4deyim

3.gün embriyosumuydu hocam…cevabınız için çok teşekkür ederim Allah razı olsun

Merhaba kızlar çok şükür 3. Kan testi çıktı
Transfer 5 şubat 5. Gün çift embriyo
1.test 9. Gün sonuç: 160
2.test 12. Gün sonuç: 420
3.test 15. Gün sonuç: 1494
Dualarım sizlerle
Hadi gözünüz aydın hayırlı olsun benimde 3.kan testim 1931 çıktı diğerleri 122-488 di nasıl sizce

Allah razı olsun yüreğime su serptiniz inşAllah Rabbim bizleri feraha çıkarsın isteyen bütün kardeşlerimi beni de inşAllah
Amin amin amin 2019dan beri bu süreç içerisinde olup ne zaman nasip olacağını bilmeden ilerledim hep şimdi hamd olsun diye biliyorum inşallah sizlerinde yolları uzamadan kavuşursunuz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…