2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Arkadaşlar bugün makinaya çamaşır koydum koyarken oturdum yere ve biraz kapağına doğru uzandım sanki..sonrasında bel ağrım ve kasık ağrım oldu bişey olmuşmudur çok korkuyorum normalde hiçbi iş yapmıyorum kaç gündür bugün nerden yaptıysam bel ağrım normalde ayakta durunca oluyordu bide ara ara kasık ağrım oluyordu ama hemen sonrasında olunca çok korktum

Kaçıncı günün canim bugun

Progestan yapiyr bnce bni mahvetti kabizlik göbek deligi agrisi olmadi blki igneler yapiyrdr bn dün göbek deliginin altindn vurduydm igne nasl aciyr smdi bnde 2 ci gün bel ağrısı çok olmuştu
Transfer öncesi 5 gün çift vurdum hiç olmamıştı opu sonrası da oksapar kullandım olmuştu işte her ilaç farklı etki yapıyor iğne yerlerim çok acımıyor aslında morarma da çok yok ama göbek deliği çatlayacak gibi ağrıyor hersey ilaçlardan işte

Arkadaşım merhaba
Sen doktorunla görüştün mü tekrar ne zaman çağırdı?

Test yapmadım çok korkuyorum siz ev işi çamaşır vs yapıyor musunuz?
Kendinizi cok zorlamadan is yapmakta bi sakınca bulunmuyor
Sadece uzanmamamız cok agır kaldırmamamız gerekiyor tedbir amaclı
Cocugu olanlar da mecbur kucagına alıyor is guc yapıyor , tutunacagı varsa tutunuyor kendinizi üzmeyin bos yere

Portakal gaz yaptığı için doktorum yeme dedi

fasulye nohut gaz acısından tüketilmemeli bence de ama portakal neden olmasın ki hem c vitamini hem de tam mevsimi zararı olacagını düşünmüyorum
Dün transfer oldum doktorum portakal gaz yapar o yüzden vitamin olsun diye yeme suyunu sıkıp içme dedi

Bende öyle düşündüm araştırdım biraz bi sıkıntı yok. Arkadaş öyle yazınca kafam karışmıştı
Burda herkes tecrübelerini , bilgilerini paylaşıp birbirine yardımcı olmaya çalışıyor. Kafanızı karıştırmak değildi amacım doktorun bana söylediğini söyledim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…