2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Aynısını yaşıyorum şu an inşAllah benımkıde tutunur Senide Tebrık ederım canım

Merhabalr. Ben normal yolla hamile kaldım belki bileniniz olur diye buraya yazmak istedim beta 48 saate 372 den 566 ya yükseldi artış normal mi sizce dış gebelik olabilir mi
Egerki aynı saatte ve aynı yerde verdiyseniz bence bi kez daha verın tam sınırda %60 ve üzeri makul görülüyo sizinki tam sınır

Korkuyorm sonucu kötü olursa diye. Bnmde 6 ci gün 5AA ikiside

Kızlar 13 şubatta transferim oldu. Bugün 8. Gün gittim kan testi verdim. Sonuç 55 çıktı. Çok düşük değil mi ? Acaba erken mi yaptım. Yarın tekrarlayacağım testi. Önemli olan düzenli artış görmek biliyorum. Düşük betayla öğrenen oldu mu hamileleliğini ?

Ya o doluluk hissi dün 6 ci gündü bendede çok vardi aksama kadr bugün yok mesela bel agrisi da ara ara uykudan uyanack kadr agridigi oldu bendde progesteron dex igne kullaniyrm sabah aksam karindn.

Yok ben daha 2.günümdeyim. Sen yap bence yaparsan haber et
Cesaretim yok cumartesi sabah erkendn kalkip kan vermeye gidicm negatif cikarsa zaman geçmez şimdi aşılama yaptırıp test yapmstm zor olmuştu iyi dayandn bnde 2 gün dha dururum ben ya pek olmuş gibi düşünmüyrm ya heyecn yok

Benim arkadasım 9.gün 52yle öğrenmişti. Şimdi 4 aylık hamile. 5.gün embriyosuydu

Meraba kızlar bende yazmıştım daha önce benimde trasnfer gununu sayarsam 6ci gün idrar testi yaptım erken gebelik silik çizgiyi gördüm ikitane denedim şükür çıktı yarın kan vercem

Benimde var şurup içmedim bi bakayım yoksa içeceğim mecbur
Hep sivi tukettim kayisi kurusu erik kurusu kefir süt hic bisy etki etmiyr canm igneyi 2 ye çıkarınca oldu sanki 2 günde bir cikiyrm zorlaniyrm dün zorlndm biraz üzüldüm de bisy olduysa diye o yüzden varsa çok bekleme

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…