2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

İnşAllah

Bende bazen oyle hıss edıyorum belım ve kasığım dışında bı belırtım yok bu gunde ıdrar erken gebelık testi yaptım negatıf
Arada vücudum diken gibi batiyor farkli farkli yerler bugün bel ve kasik agrisi yok kabizlik cekiyrm ilk günden beri hayirlisi olsn sende umutsuzluga kapanma dha gününe var her şey olabilir neden hemen test yaptn kendini üzdün.

Canım 1 kasık zeytinyagina 1 ya da 2 tane gün kurusunu minik minik doğra onu ye. Üstüne 1 bardak ılık su ic

Aslında heyecanlı ve hevesliyim ama çıkacak sonuçla nasıl olurum bilemiyorum. 8. Gün kan versem biraz daha net olurmu acaba

Aslında idrar testi yapsanız kesin çıkar. Benim ilk transferim 5. Gün embriyosuydu kalitesi 4ab idi. Transferden sonraki 6. Gün idrar testi yapmıştım. Erken gebelik testinde pozitifi görmüştüm. Sonrasında kimyasalla sonuçlanmıştı ama en azından pozitifi görmüştüm.

Buralarda bakıyorum erkenden goren var bende yapayım dedım ama olmadı benımde kabızlığım vardı dr şurup verdı

Kızlar benim göbek deliği çevrem çok ağrıyor birde daha 2.gün ama bugün baş dönmesi var ilaclardan olduğuna eminim zatende

Sende belirtiler neler canm hayirli olsn bebisimiz
Benim 3. Transferim. Daha önceki başarısız denemelerde belirtim olmamıştı. Bu defa biraz yürüsem çok bel ağrım oldu, kasıklarımda ara ara ağrı oldu, alt karnımda regl olacakmışım gibi doluluk hissi oldu. Ama bu süreçte hem promester hem proluton depot kullandığım için bu belirtileri ilaçlara yordum. Çok teşekkür ederim iyi dileklerin için. Birbirimizi en iyi biz anlarız hep dualarımdasınız.

Benım bu gun 7 . 5 gun embrıyosu ama çıkmadı sonra deyişirmi acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…