2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Hiç belirtim de yok belki silik falan cıkar da mutlu olurum diye dusunmustum

Kafalarımız aynı çalışıyor Yapacak olursan haber verirsin. Bende zor tutuyorum kendimi. Bu arada 8. Gündeymişim ben
BEn daha 6. Gündeyim zaman gecmek bilmiyor 3 gün sonra yapmayı düşünüyorum aslında çok umudum yok olursa muzice olur yapınca yazıcam

Kızlar 5 gün iğne kullanıp E2 bakılacak. E2 değeri neyi gösteriyordu tam olarak kaç çıkması gerekir ?
Normal hamilelik sırasında e2 plasenta tarafından üretiliyor fakat bizde bu durum olmadığı için embriyo zaten dışarıda döllendiği için doktorlar östrojenin ve progesteronun belirli bir seviyeye yükselmesi için estrofem progestan tarzı ilaçlarla desteklerler. İstenilen seviyenin altında çıkarsa da transfer ertelenir

merhaba arkadaşlar yarın transferim var, çok heyecanlıyım pozitif gören arkadaşlardan yeme içme konusunda veya başka bi tavsiyeleri varsa ve paylaşırlarsa çok mutlu olurumm

Ama daha opu olmadı arkadasin. Şuan buyutuluyor yumurtalar. E2 bu durumda yumurta sayısı ve kalitesini göstermiyor mu?

Zeytin yağı içtim azcık bol sıvı tüketiyorum zaten hoşaf falan Rabbim yardım etsin herkese
Evet İzmir de oldum Dokuz Eylül Ünv de
Sen ?
Merhaba negatif gelirse bir sonraki denemeyi ünv hastanesinde yapmayı planlıyoruz. 9 eylül ünv. hakkında fikirleriniz o sebeple çok önemliOrayı tavsiye edermisiniz? Doktor tavsiyeniz var mı? kendi eklemek istediğiniz bişey olursa o da olur

ben de yarınn transfer olacagımcanım clexane koldan cok yakmıştı ama gobekten yavas yavas yapıyorum hiç acımıyor. korkma, yansa da az yanma olur

Ama daha opu olmadı arkadasin. Şuan buyutuluyor yumurtalar. E2 bu durumda yumurta sayısı ve kalitesini göstermiyor mu?
Doğal sıklus, lâ ilerliyor sunuz sanırım benımde öyle oldu letu ilaç kullandı m 5 gün yumurtalar büyütüp e2 bakıp çatlatma ıgnesı ıcın gün saat verıyorlar progesteron ile e2 değerine transfer günüde bakılıyor progesteron düşükse ona göre ilacda ayarlama yapılıyor

Yok benim dondurulmuş olarak ilerliyor. Soruyu soran arkadaş farklı ben cevap yazmak istedim sadece opu öncesi de progesteron ve e2 bakılıyordu sürekli bende

Kaçıncı gün yaptın bu

Arkadaşlar merhaba bişey sorucagim pozitif gören arkadaslar .
Ben 5. Gün dondurulmuş 2 embriyo yerleştirdim yarın 5. Günüm sizce varsa bişeyler çıkabilir mi çok sabirsizim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…