2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

İnşallah erken olmuştur ve çok güzel ilerler sürecin. Benimde 3.gün grade 2 iki tane transfer edildi. Kalite konusunda bilgi verdiler mi?

Kuzum biz sanırım yaş engeline takılıyoruz. Kromozom olarak sağlıklı embriyoya denk gelmek çok zor. Omega3 koenzim Q10 vs başla güzelim 2-3 ay yumurtaların enerjisini yükseltmemiz lazım
Sağolasın kader arkadaşım. Ne güzel tavsiyeler veriyorsun. Mutlaka deneyeceğim canım

teşekkürler sen muayene oldun mu yanlış hatırlamıyorsam en son muayene olacaktım
Öldüm canım iğne kullanıyorum. Salı günü kontrol var. Sanırım haftaya pazartesi de yumurta toplama olacak.
Benim süreç uzun olacak. Yaştan dolayı doktor genetige gönderelim diyor. 20-25 gün sonra genetikten gelecek. Sağlam gelirse sonraki dönem de transfer yapilacak. Yani Nisan ayini bulacak.

Hakkında hayırlısı olsun arkadaşım. Belki Nisan topiğinde yine birlikte oluruz. Nasip kısmet olursa

İnşallah erken olmuştur ve çok güzel ilerler sürecin. Benimde 3.gün grade 2 iki tane transfer edildi. Kalite konusunda bilgi verdiler mi?
Transferin kaçıncı günündesiniz benimde 3. Gün embriyosu 2 tane bugun 6. Günüm test yapmamak icin zor duruyorum ama çıkmaz diye yapmıyorum

anladım canım hep bir şeyleri bekliyoruz ama onemli olan sonu güzel olsun. sen de güzel düşün kaliteli embriyoların olur inşallah

Kızlar yarın transferim olacak… şimdilik Progesteran dex kullanıyorum ama o bile hafif acıtıyor iğne ucu giresiye kadar yarın da kan sulandırıcı falan verilecek galiba ama onun hakkında daha olumsuz şeyler okudum çok korkuyorum iğnelerden yaaa sizde durumlar nasıl

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…