2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

sen yolu yarılamışsın. benim sabrım gelmiyor zaman gecmiyor sankitest yapacak mısın evde belirtin var mı hiç
Aslında benim için düne kadar her şey normaldi ama dün böyle adet olacakmışım gibi hissettim. Alt karın bölgemde şişlik falan oldu. Sonra gaz sancısı olduğunu fark ettim onun. Bilmiyorum test yapmak istiyorum ama çok da korkuyorum o yüzden yanaşamıyorum testlere.

5. gün hiç kimse beta vermemiştir cunku ben de boyle olacagım bence 5. günden evde test yapmaya başlayacagım.ama var betan da yükseliyor yavastan hayırlı olsun şimdiden

Kızlar transfer günü birinci günden sayılıyor mu yoksa ertesi günmü 1.gün sayılıyor bende 15 şubatta transfer oldum

kendini nasıl iyi hissediyorsan, gününde vermek en sağlıklısı da aslında dayanabiliyorsan bekle

Ruşen hoca 12.gün test dedi ama 10. Günde vermeyi düşünüyorum ben dayanamam o kadar sanki. Merkezden memnun kaldınız mı
10. gün de test günün sayılır bence cok fark etmez zaten. 2. transferim olacak orada ilki kimyasal oldu.daha once cok doktorda tedavi oldum tedavi sürecinde en akıcı, acık ve net olan burasıydı bu yüzden digerlerine gore sevdim genel olarak memnunum doktorun tecrübesine güveniyorum. ama bu transferim negatif olursa aynı yerde yaptırmam. siz memnun musunuz

Yani açıkçası oradaki bekleme süreleri bizi çok geriyor ve rahatsız ediyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…