2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Valla bide artik fazla para verecek durumda degilim biktim medical parkta bin tl mis.. yuh dediim.saglik ocagindan randevu aldim oraya vericem.

Ben de devlet hastanesine veriyorum ya. Napak her yere para para
gercekten oyle .. pazartesı evden calıstıgım ıcın uygunumda. bırdaha ıster mı bılmıyorum carsambaya

ya benım 14 subat adet gunumdü. sanki midem bulantım basladı . ve bundan cok korkuyorum. kızımda da 6+ da baslamıstı ve 5 ay devam ettı. cok kotuydum. mutfagım kapısından bıle gecemezdım
aynısı olur dıye cok korkuyorum

sağlıkla artsın inşallah canım
12 şubat transfer sonrası 9. Günümüz sonrasındaki artışlar bu şekilde ilerledi . Benzer durumları yaşayanlar var mı kızlar . Kimyasal gebelik olabilirmiş. Sağlıklı bir gebelik olarak ilerleyemez mi bu şekilde

Eklentiler

• IMG_5308.png
    140,6 KB · Görüntüleme: 88
basta bazen dusuk baslayıp duzene gırenlerı gordum. ınsallah oyle olur canım. dualarımz senınle. ve hepımızle tabı
Böyle örnekleri görmeye duymaya o kadar ihtiyacım var ki . Elim kolum kalkmıyo sevinemedim de üzülemedim de . O kadar arada bir durum ki

Evet kimyasal gebelik olabilir. Ama bazen böyle başta yavaş artış gösterip sonradan yükselenleri de okudum ben forumda.

İnşallah sağlıkla yükselir canım stres yapma dualarımız seninle

Ay inşallah bu sefer rahat bi hamilelik geçirirsin. Beta yükseldikçe bulantı başlıyormuş senin kaç çıkacak bakalım merakla bekliyoruz

Ay inşallah bu sefer rahat bi hamilelik geçirirsin. Beta yükseldikçe bulantı başlıyormuş senin kaç çıkacak bakalım merakla bekliyoruz
YA iste herkes biseyden cekiyor..ben de agri acisindan rahat gecirmistim.gercekten masallah ama bulanti ayyy aklima geldikce daha cok bulaniyoo

kimyasal büyük ihtimalle canım benim de boyle olmuştuinşallah sağlıklı olur yükselir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…