2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

benimde 7 şubat transfer oldum. 5. gün ebriyo a++ kalite. pazartesi yi bekliyorum test için. kaset test yapmamak için kendimi zor tutuyorum. ilk günlerde kasık ağrım vardı, hala ara ara oluyor. bel ve bacaklarda ağrı var ama progestanm iğne den mi başka bir şeyden mi bilmiyorum. birde son 4 gündür gece ateş basması vardı bi tek dün gece olmadı o da atlet ve ince yorgan la uyudum ama vücut ısım 37 lerde . normalde 36 nın üstüne hiç çıkmamış. tabi bu da progestan dan olabilir. bir sürü ilaç kullanıyorum. ama göğüslerimde hassasiyet hiç yok. sürekli bi kasık ağrısı da yok. endişeleniyorum. sabah endişe ile kalkıyorum gece evet hamileyim diye yatıyorum. sürekli bi dalgalanma halindeyim. pozitif çıkan arkadaşlar da belirti neydi. benim gibi olan var mıydı. bu arada pozitif çıkan arkadaşlara hayırlı olsun.

5. gün test yaptım aynen yanıltıcı olabilir beklemedeyim bende beta hcg yükselmiş sizde o yüzden pozitifi görmüşsünüz hayırlı olsun

5.gun embriyosu 10.gunde çıkıyor sonucu.Cumartesi günü de kan
verebilirsiniz

kızlarr yardım edin lütfeen. 5.gün embriyosu transferimin 5.gününde (yani dün) çok silik bir çizgi gördüm predictor testinde dayanamadım kan verdim 3.64 çıktı değer. Sizce çok erken diye mi bu şekilde normal test günüm pazar nasıl dayancam bilemiyorum. Yükselir mi dersinizz?? Normalde daha önce adetim geciktiğinde hep 1-2 arası çıkmış hcgm ilk defa 3.64 gibi bir değer gördüm ama nasıl yorumlıycağimi bilemedim sonuçta 5ten küçük olması negatif anlamina geliyor ama acaba artış olur mu?

Yukselebilir canim.erken yapmissin..6 hatta 7 gun hcg kanda yukselmeye basliyor.
Guzel sonuclar gormen dilegiyle.

benid e ekler misiniz. 30 yaş. 1 adet 5.gün embriyosu. transfer tarihim 7 şubat, sonuç tarihim 19 şubat.

Canım bunla ilgili bence kendını lütfen strese sokma okudum tüm yazılarda özellikle beta degerı 7. Günden sonra yükselmeye başlıyor dıyo 5. Gün senın daha bence 7. Gün sonrası bi baktır inş güzel haberler alırsın

Merhaba arkadaşlar bugün transferimin 7. Günü düne kadar hafif kasıklarımda batma hissediyordum bu gün hiç bişey hissetmiyorum ilk denemem herşeye baştan başlamaktan çok korkuyorum 3.gün dondurulmuş embriyo idi Rabbim hepimize hayırlısını nasip etsin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…