🤎2024 ŞUBAT AYI GEBELİK PLANLAYANLAR🤎

Günaydın kızlar benim yumurtlama 19 şubatta oldu 16sından itibaren her gün ilişki oldu. uygulamalarda ovu 16sı gözüküyordu ama ovu testi aldım 19unda oldu o sürede kaçırmamak için her gün yapmıştım bir zararı olur mu sperm kalitesinde sayısında falan netten baktığımda gün aşırı yazıyor 🥹

Günaydın kızlar benim yumurtlama 19 şubatta oldu 16sından itibaren her gün ilişki oldu. uygulamalarda ovu 16sı gözüküyordu ama ovu testi aldım 19unda oldu o sürede kaçırmamak için her gün yapmıştım bir zararı olur mu sperm kalitesinde sayısında falan netten baktığımda gün aşırı yazıyor 🥹
Bnim tavsıyem gün aşırı, hergün olunca hem çok yorucu oluyor hemde sperm kalıtesi düşüyor.
Testte pik bile gorurseniz günaşırı ilişki olsun🙏 bu bnım fıkrım ve tecrubem.

Kızlar selam 1 hafta önce ilişkim oldu bugün kasıklarımda ağrı var bu normal mi ? Böyle hisseden oldu mu ? Bi de yemek söyledim kokusundan çok tiksindim şüphelendim bi kendimden..
Belirtilere asla takılmayın, sızı yanıltır. Kasık agrısı, akıntı, kasık batması vs.. Bunlar hep ters köşe yapar😉

Canım sana birşey sorucam. İlk gebeliğinle bu gebeliğin arasında belirtiler farklımıydı. Yani ilk gebelikle ikinci gebelik farklı mı oluyor hamile kaldığındaki belirtiler

Evet, bzım dönemimizde şikayet ettıler bu testi yüksek merciilere düşün, herkesi uyarıyorduk, çok kişinin canını yaktı, bılmıyordu kımse testmi test gdıp alıyorlardı. Hatta frely nin bıle sahtesi var. A Afratafrac dimi cnm?
Aaa evet, hatta bu konuda bir araştırma yapmıştım. Gerçek ve sahteleri nasıl ayırt edebilirsiniz diye. Yazın açtığım topiğin ilk sayfasına da görselerini eklemiştim. Merak eden varsa aşağıdaki linkten ilk sayfada hamilelik testleri görselleri bulunuyor gerçek ve sahte olarak.

Tabıkı farklı oluyor. Ben her ay belırti ararken kndımde hiç belırti olmayan ay geldi bebeğim. Birde arada 12 yıl var ozamanlar bu kadar bılgılı değildım, 🤭
Yaa öylemi benim ilk gebeliğimde belirti çoktu o belirtilerden yola çıkarak test yapmıştım. Niyeyse tekrar aynı belirtileri arıyorum kendimde, onlar olmayınca da sanki olmıycakmış gibi hissediyorum

Belirtilere asla takılmayın, sızı yanıltır. Kasık agrısı, akıntı, kasık batması vs.. Bunlar hep ters köşe yapar😉
Bende aldırmadım ama dış gebelik geçirdiğim ayın kayıtlarıyla kıyasladım onda da hissetmişim o yüzden yazdım zaten kramp girdikçe aklıma düştü sadece😉

Tabıkı farklı oluyor. Ben her ay belırti ararken kndımde hiç belırti olmayan ay geldi bebeğim. Birde arada 12 yıl var ozamanlar bu kadar bılgılı değildım, 🤭
Benimde sanki ilkte belirtim yoktu yada hatırlamıyorum. O yüzden siz gibi belirti olduğunda ihtimal vermiyorum nedense hamile olsam regl belirtim olmaz diyorum. Cehalet ne güzel şey ben bi kaset test yapmıştım iki gün kala orda çıkmıştı baya da ney çizgi sonra testin son kullanma tarihi geçmiş farkettim başka testler yaptım doğruymuş ne kan tahlili ne bir şey hep tesadüfen gittim kontrole keseyi gördüler tabi anlamıyorum bir şey sonra başka yere gittim kalp atışı duydum öyle devam ettim ne stres ne kaygı hamilemiyim hamileyim 37. Haftaya kadar aralıksız işe gittim işten ayrıldığım gün doğrum yapmıştım nerdeyse çalışarak doğuracaktım😄

Kızlar bugün doktora gittim tam 4 hafta oldu. Doktor alttan baktı kese 4mm dedi küçük dedi. Tekrar beta bakalım dış gebelik ihtimaline karşı dedi. Hiç böyle bir durum yaşayan oldu mu aranızda?

Yaa öylemi benim ilk gebeliğimde belirti çoktu o belirtilerden yola çıkarak test yapmıştım. Niyeyse tekrar aynı belirtileri arıyorum kendimde, onlar olmayınca da sanki olmıycakmış gibi hissediyorum
Canım merhaba bende ilk gebelikte cok keskın belırtıler hıssetmıstım. yumurtlama ve çatlama gectıkten kısa bı sure sonra 5 gun sonra dıyebılırı bel ağrılarım başlamıştı hatta göğüs agrım adete 10 gun kala başlamıştı cok felaket agrıyordu goguslerım ve benım 4 gun kala falan başlardı normalde göğüs agrısı. suratımda sıvılce çıkmıştı 10 gun kala. Bıde böyle yumurtlamadan 7 10 gun gecınce sol kasıgım sol bel kemıgım sol kalça kemıgım agrıyordu böyle Kas agrısı ve uzun süre iş yapmısımda yorulmuşum gibi böyle çekilme gibi bi agrı olmustuve adet tarıhıme yakın bu agrı artıp adet günümden 1 2 gun sonra kaybolmustu sonra tekrar başlamıştı bu şikayetlerim . Meğerse hamıleymişim ki bende bi farklılıklar olduğunu anlayıp test yapmıştım hıssetmıstım hamıle olduğumu.benım suan 4. Denemem ve sanırım oda fos çıktı bu belırtilerin en az bitanesını bıle yaşamıyorum ve hep hamıle degılmısım gıbı hıssedıyorum bende senın gıbı senın ilk gebeliktekı belirtiler nelerdi?

Benimde sanki ilkte belirtim yoktu yada hatırlamıyorum. O yüzden siz gibi belirti olduğunda ihtimal vermiyorum nedense hamile olsam regl belirtim olmaz diyorum. Cehalet ne güzel şey ben bi kaset test yapmıştım iki gün kala orda çıkmıştı baya da ney çizgi sonra testin son kullanma tarihi geçmiş farkettim başka testler yaptım doğruymuş ne kan tahlili ne bir şey hep tesadüfen gittim kontrole keseyi gördüler tabi anlamıyorum bir şey sonra başka yere gittim kalp atışı duydum öyle devam ettim ne stres ne kaygı hamilemiyim hamileyim 37. Haftaya kadar aralıksız işe gittim işten ayrıldığım gün doğrum yapmıştım nerdeyse çalışarak doğuracaktım😄
Aynen dedıgınız gbi bnde bunda hiç beta vermedım😄gün aşırı koyuluk takip etmiştım o kadar.
Cehalet mutluluk evet😁
Her ay belirti arayıp her ay olan belirtılerim, o ay yoktu😅
Ve hatta bunda ağaçtan ıhlamur topladım ve eşya taşıdım.

Diğer 3 kımyasalımda hem ilaçlar kullandım, progestanlar, okdr dıkkat etmeme ragmen, zırt pırt erkenden kan vermeler, her sabah test yapmalar çok yıprattım kndımı, saldığın an oluyor gerckten, herkes bunu savunuyosa var bi hikmet😋

Kızlar bugün doktora gittim tam 4 hafta oldu. Doktor alttan baktı kese 4mm dedi küçük dedi. Tekrar beta bakalım dış gebelik ihtimaline karşı dedi. Hiç böyle bir durum yaşayan oldu mu aranızda?
Erken gittıgin için küçük demiştir. Sonuçta keseyi görmüş ama dış gbelık değildir.

Kuzum merak etme dış gebelikte kese göremiyorlar 🥰 belki geç döllenme falandır bu doktorların insan yıpratmasını sevmiyorum kan verdinnmi ? Önceki değerlerin kaçtı

Betan kacti peki en son? Tahminen bugun kactir? 4 hafta zaten erken gibi, 5 haftadan sonra beta 1500-2000 ustundeyken gorunuyor diyorlar ya genelde... Icini ferah tut bence 🥰

X