💕2024 Nisan 💕 Tüp Bebek Transferi Olanların Toplanma Alanı 🤰🏽🍀💕

Canım ikiz olursa ahmet hoca da devam edebiliirim. Tek olursa tamer bilensoy du benim doktorum. Ona giderim büyük ihtimal. Sen kime gideceksin kuzum?
Ahmet hocanın başka bi yerde muayenehanesi vardı di mi? Ben daha önce çukurambar protokol plazada hülya kulaya gidiyordum aşılamalarımı da o yapmıştı çok ilgili bi kadın ona giderim diye düşünüyorum şimdilik bakalım

Ahmet hocanın başka bi yerde muayenehanesi vardı di mi? Ben daha önce çukurambar protokol plazada hülya kulaya gidiyordum aşılamalarımı da o yapmıştı çok ilgili bi kadın ona giderim diye düşünüyorum şimdilik bakalım
Galiba gazide görüyor hamileleri kuzum. Tamer hoca da inanılmaz tatlı dillidir. İkiz olursa riskli olacak diye ahmet hocayı seçerim gibi geliyor bana bilemedim. Ama ahmet hoca da hiç konuşmuyor. Bebekler ne yapıyor ediyor anlamadan geçip gider hamileliğim 😅

Galiba gazide görüyor hamileleri kuzum. Tamer hoca da inanılmaz tatlı dillidir. İkiz olursa riskli olacak diye ahmet hocayı seçerim gibi geliyor bana bilemedim. Ama ahmet hoca da hiç konuşmuyor. Bebekler ne yapıyor ediyor anlamadan geçip gider hamileliğim 😅
Yaaa hahshd arada başka bi doktora görünürsün bilgi alırsın gel Hülya sana tatlı tatlı anlatsın bebeklerin nasılmış diye 😂 ikiz olursa bi de perinatolojiye mi görünmek gerekiyor öyle bişey duymuştum uff öğrencek çok şey var

Yaaa hahshd arada başka bi doktora görünürsün bilgi alırsın gel Hülya sana tatlı tatlı anlatsın bebeklerin nasılmış diye 😂 ikiz olursa bi de perinatolojiye mi görünmek gerekiyor öyle bişey duymuştum uff öğrencek çok şey var
Öyle yaparım olmazsa ikinci bir doktora daha giderim arada 😅😅 ay hiç bilmiyorum perinatoloji falan. Olsun da öğreniriz inşallah ❤🙏

Riskli gebelik bölümüne perinotolojı bakıyor ınsallah hepımız sağsalim sağlıkla kucağımıza alırız 🌸 kese ve kalp atışı için ne zaman gıdeceksınız ben haftaya cumartesi ıcın randevu aldım🥰

Eda tebrik ederim. Çok ama çok sevindim. Hep bakıyordum sana. Onlardan mutlu oldum ki. Çok şükür🙏🙏🙏
Canım arkadaşımm çok çok teşekkür ederim 😍😍 mucizem gerçek oldu, inşallah sağlıkla ilerler 🙏❤ ucundan size yetiştim sayılır. O kadar uzun uğraştım ki hala inanamıyorum gerçek olduğuna 🙏 Senin bebişli hayat nasıl gidiyor 😍🧿🙏 nasıl yeğenim ❤

Merhaba canim seni topiklerden tanıyorum. Çok sevindim senin adına inşallah sağlıkla kucağına alırsın bebeklerini🙏🤗 içime ikiz doğdu nedense😅
Yaaa ben de seni tanıyorum kuzum 😍😍 seni görmek ne güzel 🙏 çok şükür Rabbim Bu duyguyu yaşamayı nasip etti, inşallah devamı da Sağlıkla gelir. İki embriyo kondu, hala ikiz olma ihtimali var. İkiz olursa çok sevinirim 🙏🧿 umarım tahminin gerçekleşir, Sağlıkla 🍒

Yaaa ben de seni tanıyorum kuzum 😍😍 seni görmek ne güzel 🙏 çok şükür Rabbim Bu duyguyu yaşamayı nasip etti, inşallah devamı da Sağlıkla gelir. İki embriyo kondu, hala ikiz olma ihtimali var. İkiz olursa çok sevinirim 🙏🧿 umarım tahminin gerçekleşir, Sağlıkla 🍒
Çok çok amin canım 🤲🏻 Rabbim yüzünü güldürsün inşallah 🥰

Kızlar ❤
Şimdi ikinci kanımı verdim.
Hemşire dedıkı bu değer de istediğimiz gibi çıkarsa 10 gün sonra kese muayenesine geleceksiniz dedi.
Hamiş arkadaşlarım 😍 sizde durum nasıl ilerliyor? Keseyi ne zaman gördünüz? Göreceksiniz? @mavigokyuzu93 @Cherry92 @tu me manque @festina lente @Meryemimm A aylakka ve ismini sayamadığım tüm hamiş :anneadayı: arkadaşlarım 😍
Bana ikinci kez kan vermeye gelin demediler.29 Nisan için kese görmek için randevu verdiler. Neden tekrar kan istediler ki?

Ah kuzumm tebrik ederim canım yazamadım banlıydım:) Allah analı babalı büyütsün sağlıklı bir şekilde kucağına alırsın inşallah seni çok merak etmiştim. Benzer değerlerle başlamışız.
Benim de transferden sonra
9.gün: 120
11gün: 220
13gün: 513
15gün: 7847
çıktı canım.
Önümüzdeki hafta ultrason var dua et benim için 🙏
İnşallah güzel haberler olur ultrasonda da çok heyecanlı bende bir an önce tedaviye başlamak istiyorum transfer için gün sayıyorum daha belli değil

X