2024 meme küçültme ameliyatı olanlar

1 bucuk ay oldu ben ameliyat olali cok korkarak ve tedirgin olarak gittim ameliyata ama koktugum gibi hiç olmadı. Ameliyat sonrasinda agri değilde bi yanma hissi oldu ama yarim saat sürdü sürmedi zaten devamlı ağrı kesici yapiyolar. Kollarimi gayet rahat hareket ettirdim 2 gün sadece yardim aldim daha sonrasinda yemegimi ve diger isleri kendim yaptim. Zor olan sadece sırt üstü yatmak onun dışında istedigini giymek ve istedigin camasiri almak cok guzel bi duygu

Kime olacaksınız ameliyatı

Doktor varis çorabı almamı söyledi ama medikalde diz üstü ve diz altı olarak var doktorda bişey demedi hangisini almalıyım kullanan var mı

Merhaba. Ameliyatı kime oldunuz? Operasyon sonrasını çok rahat geçirmişsiniz maaşallah. İki çocuğum var ve çalışıyorum. Eşim yoğun çalışıyor ve ailelerden uzaktayız. O yüzden hemen toparlanamam düşüncesiyle endişeleniyorum

10 günde toparlaniyorsunuz 20 günde çok rahat işinize donebilirsiniz bende 10 Haziran'da kombine oldum.simdi çok şükür kendi isini yapıyorum.

Peki ameliyattan sonra yolculuk yaptınız mı hiç ben 6 7 saat yolculuk yapıcam kendi arabamızla 1 hafta sonrasında zor olur mu

Yeni meme küçültme ameliyatı olucam daha önce olmuş olanlar tecrübelerini paylaşırsa çok sevinirim
Merhabalar ben meme küçültme ve diklestirme ameliyatı olalı 6 ay oldu.Dr.um Nihal Uzun Çelebi idi Ankarada inanılmaz tatlı sevecen ve güvenilir bir Dr. Diğer doktorların aksine operasyon ile ilgili bütün bilgileri paylaşıyor aklınızda hiç soru işareti kalmıyor.en büyük korkum izlerdi ama doktorumun teknigimidir bilmiyorum 6.ayda olmama rağmen izlerim hiç belli olmuyor desem yeridir.bu yaşıma kadar boşuna yaptirmamisim.cok memnunum

Ne mutlu size ben istanbulda olucam kaç günde normale dönmüştünüz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…