2024 meme küçültme ameliyatı olanlar

sürecin nasıl olacağını ve vücudun nasıl tepki vereceğini bilmediğiniz bir ameliyat...Aniden ağrı sızı olabiliyor. En önemlisi işinin ehli bir doktor . Ameliyat sonrası yaşayacaklariniz da vücudunuza ve bunyenize bağlı kimi sorunsuz atlabilirken kimi de birçok komplikasyonlar yaşayabilir. Umarım sizin çok güzel geçer geçmiş olsun şimdiden
(10 gün evde bir refakatçi ye ihtiyacınız olacak sonra yavaş yavaş toparliyorsunuz )

Peki bu ağrılar sürekli devam ediyor mu atıyorum 1 ay sonra normale dönebilir miyim doktor 20 gün rapor vereceğini söyledi ama yeterli olur mu işe dönmek için çünkü yalnız yaşıyorum ve 20 günde refakatçim olucak yanımda sadece sonra tek başımayım

ilk 1 hafta hayatımın en kotu günleriydi ağrıdan ölüyordum sonra bir kaç gün sonra iyi hissetmeye başladım şuan ameliyatımın 1. ayındayım ve asla ağrı sızı yok kısacası en fazla 2 hafta sürüyor ağrılar bi anda iyi hissetmeye başlıyorsun ama ilk zamanlar yaptırdığım icin cok pisman olmustum kim ne derse desin cok acılı ve ağrılı bi dönem memeyi geçtim sırt ağrısı insanı mahvediyor ama geçiyor merak etme

Peki kolları kaldırmada falan sıkıntı yaşadınız mı kendi işinizi yapmaya ne zaman başladınız yara izleriniz şuan ne durumda kesi çok oluyor mu soru bombardımanına tuttum biraz ama bu ameliyatı olmuş deneyimlemiş kişilerden fikir almak çok önemli doktorlar zor bi ameliyat değil diyip sonrasını çok anlatmıyorlar

Ben 2 ay önce oldum. İlk günler ağrı oldu ama öyle dayanılmaz değildi 4.gunden sonra hiç ağrı kesici almadım. Yanınızda 2,3 hafta mutlaka biri olmalı dikkat etmek gerekiyor. Ama bence yaz aylarında yapılmamalı ben şu an korseyle zorlanıyorum doktor 3 ay takacaksin dedi

Evet yaz aylarında olmak istemezdim ama doktor programı öyle denk geldi ve tam karar vermişte değilldim bekarım ve ileride emzirme konusu kafamı karıştırıyor biraz .Korse için 3 ay uzun bi süre değil mi benim doktorum 1 ay takıcağımı söyledi

Bence de 3 ay çok uzun ama mutlaka tak dedi doktor. Bekarlarin sut kanallarını daha fazla korumak için kucultme daha az oluyor gibi geldi bana.

Evet yaz aylarında olmak istemezdim ama doktor programı öyle denk geldi ve tam karar vermişte değilldim bekarım ve ileride emzirme konusu kafamı karıştırıyor biraz .Korse için 3 ay uzun bi süre değil mi benim doktorum 1 ay takıca
Bence de 3 ay çok uzun ama mutlaka tak dedi doktor. Bekarlarin sut kanallarını daha fazla korumak için kucultme daha az oluyor gibi geldi bana.
En azından bu kadar sarkık olmaz diye düşünüyorum peki izleriniz ne durumda

Merhaba şu perisi ödemler ne kadar sürede indi ödemlerle inince meme daha çok küçülüyor mu

Meme dikleştirme ameliyatımın 7. Günündeyim bugün ev süpürdüm. Ve dikişlerim çok kaşınıyor bugün dikleştirme oldu o yüzden kesi çok fazla bende

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…