2024 MAYIS AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Bende Bülent hocanın hastasıyım , şuan hangi aşamadasınız ? Ben estrofeme bugün başladım , kaç tane embriyonuz var ?
Genetik tarımda tüp bebek yaptık biz 2 tane sağlıklı embriyom var
Regl olmayı bekliyorum rahim duvarı kalınlığına göre estrofem başlayacağız Salı günü kontrolüm var(reglim geciktiği için hoca görmek istedi)

Kizlar sizde de iğne kullanırken yumurtlama dönemindeki gibi akıntı oldu mu bende iki gündür akıntı varda yumurtalar catlarsa diye korktum

Kizlar sizde de iğne kullanırken yumurtlama dönemindeki gibi akıntı oldu mu bende iki gündür akıntı varda yumurtalar catlarsa diye korktum
Merhaba kullandığınız ilaçların saatine dikkat edin bir forumda okumuştum ilaç saatlerine dikkat etmediği için yumurtası çatlamıştı çünkü ilaçlar doktorun istediği zamanda çatlaması ya da baskılanması için veriliyor

İlaçları saatinde yapıyorum bugün 7.gün olcak ama akıntı beni bi korkuttu

İletişim halindeyseniz eğitim hemşirenize haber verin
Bizim için önemsiz şeyler onlar için işaret olabiliyor

Canım zaten doktorun yumurta büyütme dışında verdiği iğne çatlamasını engellemek için. İğnelerden dolayı bende de baya akıntı olmuştu hiç görmediğim kadar. Ama tam dakikası dakikasına yap iğneyi ben ona dahi dikkat ediyordum

Merhabalar bende hayırlısıyla 2. Kez transefer olucam bugün regl 1. Günü yarın doktorum kontrol için randevu oluşturucak bu sefer bebeklerimiz bize sımsıkı tutunsun

Uuzn süredir burayı kullanmıyordum girmeyi unutuyorum şimdi Bi baktım bir sürü yeni arkadaşımız gelmiş hayırlısı ile inşallah Rabbim dualarımızı kabul etsin hepimizin bebeği tutunsun
Reglden ne kadar sonra trasfer oluyordu tahmini yani?

18 19 20 gün sonra falan canım

Merhaba bende transfer için rahim hazırlama aşamasındayım çarşamba kontrolüm ay başına da transferim var inşallah tablolu süreçler vardı kaç transfer kaç adet bizde öyle bireyler yapsak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…