2024 MAYIS AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Transfer sonrası estrofemi günde kaç adet kuşandınız acaba ve progestan dexi 1 ampül mü 2 ampül mü yapıyorsnuz
Günde 3den pozitifi aldıktan sonra 2ye sonra 1e düşürerek kestik estrofemi, progestan dex pozitiften sonra bi süre 2 kere yaptık sonra 1e düşürüp kestik

Merhaba
Ben fetal DNA testi yaptırdım. Çok şükür her şey yolunda ve cinsiyeti erkek ☺️
Kuzum merhabalar çok sevindim sonucun güzel çıkmasına rabbim bizlerede güzel sonuçlar almayı nasip eylesin🥰 bende 11 haftaya girdim genetikli emriyo transfer edildi yinede fetal dna yaptırılıyormu ama çok merak ediyorum senin embriyon nasıldı genetiğe baktırmışmıydın🌼

Selam canlar grup baya bi sessizliğe bürünmüş durumda😇 biz 14+4 olduk cinsiyetimiz erkek🥰 ben feftal dna testi yaptiridm o da bugün sonuçlandı çok şükür bi problem ciķmadi sizler nasılsınız bebek alışverişine başlayan oldu muu🤩🤩👶👶

Selam canlar grup baya bi sessizliğe bürünmüş durumda😇 biz 14+4 olduk cinsiyetimiz erkek🥰 ben feftal dna testi yaptiridm o da bugün sonuçlandı çok şükür bi problem ciķmadi sizler nasılsınız bebek alışverişine başlayan oldu muu🤩🤩👶👶
Merhaba hayırlı olsun🙏🥰 ben de fetal dna testi yaptırmayı düşünüyorum da en erken nezaman yapılıyor biz de 12 haftalık olduk cuma günü detaylı ultrason randevum var da o gün yaptırmayı düşündüm de o yüzden merak ettim size bir sormak istedim bir de fiyatı ne kadar acaba

Merhaba hayırlı olsun🙏🥰 ben de fetal dna testi yaptırmayı düşünüyorum da en erken nezaman yapılıyor biz de 12 haftalık olduk cuma günü detaylı ultrason randevum var da o gün yaptırmayı düşündüm de o yüzden merak ettim size bir sormak istedim bir de fiyatı ne kadar acaba
Bende 12.haftada yaptirmiştim canım o kadar çok test varki piyasada benim yaptırdığım 12 bin TL idi.

Kuzum merhabalar çok sevindim sonucun güzel çıkmasına rabbim bizlerede güzel sonuçlar almayı nasip eylesin🥰 bende 11 haftaya girdim genetikli emriyo transfer edildi yinede fetal dna yaptırılıyormu ama çok merak ediyorum senin embriyon nasıldı genetiğe baktırmışmıydın🌼
Çok çok teşekkür ederim. Darısı başınıza. Benim tam bir mucizeydi. Ben 41 yaşındayım. 7 yaşında bir oğlum var. Geçen sene menopoza girdiğimi öğrendim. Amh değerim 0 a yakın. Oğlum kardeş istediği için tüp bebek tedavisine karar verdik. Doktor % 5 ihtimal dedi. Çünkü hemen hemen hiç yumurtam yok. İlk deneme de 2 yumurtam çıktı ve ikiside boştu. Hemen sonraki adetimde tekrar tedaviye başladım. Yine 2 yumurtam vardı. Biri boş çıktı. Diğeri ise dollendi. Kalitesini hiç sormadım. Hiçbir test yaptirmadim. Transferimin 2. Günde yapıldı. O gün doktorum çok güzel bölünüyor harika bir yumurta dedi😂 ve sonuç pozitif. Yaşımdan dolayı çok çok zorlanıyorum. İlk hamileliğim de zordu. Ama Allahin bir bildiği vardır diyorum ve sabrediyorum. Şükür bu halime. Zor ve yıpratıcı günlerdi. Ve tabi öncesi de vardı. Ama güzel düşünelim her şey güzel olsun. Allahim isteyen herkese nasip etsin inşallah

Ben 11+5 den sonra hemen yaptırdım. Genelde o zamana kadar beklenmesi öneriliyor ve kan sulandirici ilac bir kaç gün kullandirmiyorlar. Ben 510 dolar verdim

Çok çok teşekkür ederim. Darısı başınıza. Benim tam bir mucizeydi. Ben 41 yaşındayım. 7 yaşında bir oğlum var. Geçen sene menopoza girdiğimi öğrendim. Amh değerim 0 a yakın. Oğlum kardeş istediği için tüp bebek tedavisine karar verdik. Doktor % 5 ihtimal dedi. Çünkü hemen hemen hiç yumurtam yok. İlk deneme de 2 yumurtam çıktı ve ikiside boştu. Hemen sonraki adetimde tekrar tedaviye başladım. Yine 2 yumurtam vardı. Biri boş çıktı. Diğeri ise dollendi. Kalitesini hiç sormadım. Hiçbir test yaptirmadim. Transferimin 2. Günde yapıldı. O gün doktorum çok güzel bölünüyor harika bir yumurta dedi😂 ve sonuç pozitif. Yaşımdan dolayı çok çok zorlanıyorum. İlk hamileliğim de zordu. Ama Allahin bir bildiği vardır diyorum ve sabrediyorum. Şükür bu halime. Zor ve yıpratıcı günlerdi. Ve tabi öncesi de vardı. Ama güzel düşünelim her şey güzel olsun. Allahim isteyen herkese nasip etsin inşallah
Çok sevindim kolaylıkla kucağınıza almayı nasip eylesin rabbim 🥰🤗🌼

BIzde teyzelesi 15+2 olduk ben fetal dna da 2 li de yaptirmadim direk detayli ultrason yaptircam saglikla gelsin bebislerimiz

Bnde öyle düşünüyorum kaçıncı haftada yapılıyor sizin bebeğinizin cinsiyeti belli mi ne zaman ogrendiniz 👼
10. Haftad cok erken gosterdi %90 erkek dedi 14 haftada $90 kiz dedi bizimki hic gostermiyor hep arkadan tahmin etneye calisyr doktor haftaya sali tekrar gidicem nsipse detayli da o zaman soyler herhalde

Hamile iken tetanoz aşısı oldum sanırım 4 yada 5 aylık hamileydim tam hatırlamıyorum daha sorna 3 doz covid aşısı oldum doğumdan sonra da tetenoz aşısı oldum 2.dozu sanırım böyleydi.kızıma da devletin verdiği bütün aşıları yaptırdım özel olan menenjit aşılarını da 6 doz olacak şekilde vurdurdum( ben 6 yaşındayken menenjit geçirdim) şunu söyleyebilirim ki aşılarla alakası var mı bilemem ama kızım 2.5 yaşında toplasan 3 kez grip olmuştur diş çıkarma evrelerinde asla ateş olmadı hastalık dönemlerin de asla olmadı bağışıklığı güçlü bir çocuk yemeside güzel çok şükür onunda etkiside var tabiki de🤗
covid zamanı hamileydim babam 10 gün entübe şekilde yoğun bakımda yattı Mardinden İzmir e gelemedim uçak yoktu ölseydi onu asla göremeyecektim cenazeye gidemeyecektim şükürler olsun hepsini atlattık birdaha yaşatmasın Rabbim o yüzden bende aşılarımı oldum 😔 şuanda herhangi bir zararını görmedim ileri dönemde bir problem olur mu bilemem ama bende aşı geçmişi böyle işte sen yazınca bende yazmak istedim 🤗 kimseye aşı vurulun çocuğunuza vurun demem hakkım zaten yok vurana da asla karışmam😉
Merhaba hamileyken mi covid asisi oldunuz?

X