2024 MAYIS AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Kırmızı mıydı sizinki. Ben de iğne yaptım ama hala ufak ufak kanamalar var :KK43: 8. Haftanın sonundayım o nedenle korkuyorum. Başlarda benim de hafif lekelenmelerim vardı onlar yerleşme kanamasıydı muhtemelen. Ama ilk kez kıpkırmızı kan gördüm
Yok canım benim icerde kanama alanı vardı dışarıya gelmedi hiç leke ve kahverengi olursa korkma demişti yinede bir daha git artarsa kanama

Yok canım benim icerde kanama alanı vardı dışarıya gelmedi hiç leke ve kahverengi olursa korkma demişti yinede bir daha git artarsa kanama
Kızlar herkese merhabalar öncelikle sonucu pozitif olanlari tebrik ediyorum umarım sağlıkla kucağımıza alırız sonuçları negatif olanlar için de her zaman duacilariyim umarım herkes birgün o mukkemmelll annelik duygusunu tadar kızlar sizler kaçıncı haftadadiniz neler yapıyorsunuz günlük hayatınıza döndünüz mü nasıl geçiyor bulantilatiniz var mı biraz bahsederseniz sevinirim😍🥰🫠🤗

Kızlar herkese merhabalar öncelikle sonucu pozitif olanlari tebrik ediyorum umarım sağlıkla kucağımıza alırız sonuçları negatif olanlar için de her zaman duacilariyim umarım herkes birgün o mukkemmelll annelik duygusunu tadar kızlar sizler kaçıncı haftadadiniz neler yapıyorsunuz günlük hayatınıza döndünüz mü nasıl geçiyor bulantilatiniz var mı biraz bahsederseniz sevinirim😍🥰🫠🤗
12. Haftanın içindeyim pzt günü 2li tarama testi yaptırcam. Benim bulantım hiç olmadı toplamda 3-4 kere olmuştur, gündüz uykularım da azaldı iyice. Göbek çıkmaya başladı iyice eski hiçbişeyime giremiyorum:) temizlik yemek ütü hepsini yapıyorum ama biraz çabuk yoruluyorum dinlene dinlene yapıyorum. Evden çalışıyorum ve pek yoğun değilim o yüzden rahatım. Şimdilik böyle 🌸

12. Haftanın içindeyim pzt günü 2li tarama testi yaptırcam. Benim bulantım hiç olmadı toplamda 3-4 kere olmuştur, gündüz uykularım da azaldı iyice. Göbek çıkmaya başladı iyice eski hiçbişeyime giremiyorum:) temizlik yemek ütü hepsini yapıyorum ama biraz çabuk yoruluyorum dinlene dinlene yapıyorum. Evden çalışıyorum ve pek yoğun değilim o yüzden rahatım. Şimdilik böyle 🌸
Taramaları yapacak misin ben yapmayı düşünmüyorum

Merhaba kızlar benimde 9+3 olduk şükür .
Mide bulantısı hiç yaşamadım aksine o kadar iştahım açık ki şimdiden 3 kilo civarı aldım diyebilirim göbeğim çıktı biraz ve bu gebelikten kaynaklı mı bilmiyorum daha erken diyorum ama bazen de neden olmasın diyorum ☺️
Doktorum bana da Fetal DNA önerdi ama bende 2li yeterli diye düşünüyorum. Tüp bebek de sperm seçimi yaptırdık yumurta olarak da AA kalite idi ama tabi her zaman risk var sizce nasıl düşünmeliyim ?

Herkese merhaba. Benimde 9 haftalik oldu. En son kontrole gittiğimde 7+4 tü. Ağustosun 1inde olcak tekrar kontrolüm. Hamilelik belirtilerim baştan beri hep azdı bazıları hiç olmadı. Zaten zorlu sureclerden gecip oldugu icin surekli endiseliyiz haliyle. Olumsuz haberleri okuyunca daha da korkuyor insan. Sizlerin hamileliği nasıl ilerliyor. Özellikle karninizdaki hissiyatı merak ediyorum.

Merhaba kızlar benimde 9+3 olduk şükür .
Mide bulantısı hiç yaşamadım aksine o kadar iştahım açık ki şimdiden 3 kilo civarı aldım diyebilirim göbeğim çıktı biraz ve bu gebelikten kaynaklı mı bilmiyorum daha erken diyorum ama bazen de neden olmasın diyorum ☺️
Doktorum bana da Fetal DNA önerdi ama bende 2li yeterli diye düşünüyorum. Tüp bebek de sperm seçimi yaptırdık yumurta olarak da AA kalite idi ama tabi her zaman risk var sizce nasıl düşünmeliyim ?
Canim bnm embriyolar 4ab ve 3bb di hangisi tuttu blmiyorum ne fetal dna ne de 2 li 3 lu tarama testi yaptircaz Allah korusun bir sorun ciksa bile sonucta nasip ederse bebegimizi kucagmiza alicaz boyle seyleri kafana dert edip guzel gunlerini heba etme 😊 ben de 1 kilo almism suan 3.5 ayligiz 😃

Canim bnm embriyolar 4ab ve 3bb di hangisi tuttu blmiyorum ne fetal dna ne de 2 li 3 lu tarama testi yaptircaz Allah korusun bir sorun ciksa bile sonucta nasip ederse bebegimizi kucagmiza alicaz boyle seyleri kafana dert edip guzel gunlerini heba etme 😊 ben de 1 kilo almism suan 3.5 ayligiz 😃
Kızlar cinsiyeti belli olan varmı 🥰🥰

Herkese merhaba. Benimde 9 haftalik oldu. En son kontrole gittiğimde 7+4 tü. Ağustosun 1inde olcak tekrar kontrolüm. Hamilelik belirtilerim baştan beri hep azdı bazıları hiç olmadı. Zaten zorlu sureclerden gecip oldugu icin surekli endiseliyiz haliyle. Olumsuz haberleri okuyunca daha da korkuyor insan. Sizlerin hamileliği nasıl ilerliyor. Özellikle karninizdaki hissiyatı merak ediyorum.
Inan o endiseler hic bitmicek galiba bizde 3.5 aylik hamileym genelde lekelenmeyle gecti ama cok sukur hersey yolunda ve buyuyoruz daha birsey hissedemeyz 4 aydan sonra diyorlar

Bende seninle aynı düşünüyorum nedense

Salı hun ne kadarlık olucaksin ki canım belirtilerin nasıldı şuan kaç haftaliksin
Sali gunu adetime gore 14+1 ama ultrasonda 4 gun onden gidiyor bugun 13+6 gosteriyor takvim valla benm hic belirtim yoktu hatta mide bulantim yoktu ama su son 2 haftadir aksamlari ne yersem klozetteym o yuzden priliam diye bir hap verdi doktorum aksamlari yatmadan once 2 tane alyorum ona ragmen bazen aksamlari yine bulantim oluyor onun disinda pek br belirtim yok ama karnim tabiki cikti 😊😊

Evet arkadaşlar herkese merhabalar 🌸 tüp bebek sürecine bu ay sonu itibariyle başlayacağım. Tek başlık altında, bu süreçte olanların merak edip, soru sorup, paylaşım yapabileceği bi topik açmak istedim. Herkes için güzel hayırlı haberler diliyorum 🤍

ÜYE ADI TRANSFER GÜNÜEMBRİYO SAYISITEST GÜNÜSONUÇ:anneadayı:
belki2903 belki2903 13 Mayıs223 Mayıs:KK43:
S skacir 1 Mayıs211 Mayıs:anneadayı:
@Kubra Avci27 Mayıs16 haziran
A Asli47 21 Mayıs131 Mayıs:anneadayı:
@Neptunnn2 Mayıs212 Mayıs:KK43:
@hopebaby11 Mayıs212 Mayıs:anneadayı:
@mercan606510 Mayıs221 Mayıs
@Kivirbas957 Mayıs217 Mayıs:anneadayı:
@Zeynep35458 Mayıs118 Mayıs
@acitatlisos14 Mayıs122 Mayıs:anneadayı:
@aycicegix8 Mayıs120 Mayıs:KK43:
@tubiii8914 Mayıs225 Mayıs:KK43:
@Asihbe2 Mayıs112 Mayıs:KK43:
@sedu06630 Nisan111 Mayıs
@ecegul30 Nisan111 Mayıs:anneadayı:
@nehirgunes3 Mayıs216 Mayıs
@Hakmell29 Nisan111 mayıs:KK43:
@partalina_7 Mayıs215 Mayıs:anneadayı:
@Warriror2 Mayıs114 Mayıs:KK43:
@blahblah12330 Nisan112 Mayıs:KK43:
@hayallerrhayatlar17 Mayıs227 Mayıs:anneadayı:
@cidal19 Mayıs129 Mayıs:KK43:
@dimmplee4 Mayıs216 Mayıs
@Kmsl066 Mayıs217 Mayıs
@Rose2384 Mayıs214 Mayıs:KK43:
A Azmerr 6 Mayıs216 Mayıs:anneadayı:
@yildizcml7 Mayıs116 Mayıs:anneadayı:
@_tomrishatun10 Mayıs220 Mayıs
@symmm13 Mayıs223 Mayıs:KK43:
@emy34016 Mayıs215 Mayıs
@efnan078 Mayıs120 Mayıs:KK43:
@msjj9 mayıs219 Mayıs:anneadayı:
@Papatya4458347 Mayıs116 Mayıs:anneadayı:
@gulcankn8 Mayıs120 mayıs:anneadayı:
@anneolmaistiyorum17 Mayıs228 Mayıs:KK43:
@BY201510 Mayıs119 Mayıs:KK43:
@nilya ay6 Mayıs216 Mayıs
@mussset20 Mayıs21 Haziran
@severdi
@Pinar3149 Mayıs221 Mayıs:anneadayı:
@tulumbachen15 Mayıs225 Mayıs
@aysgl14 Mayıs224 Mayıs:KK43:
@Mucize08082013 Mayıs122 Mayıs:anneadayı:
@pembeciceksi14 Mayıs229 Mayıs
@masalinci113 Mayıs224 Mayıs:KK43:
@senem1997h14 Mayıs123 Mayıs:anneadayı:
@kbratp24 Mayıs24 Haziran
@Piyanistkiz11 Mayıs123 Mayıs:anneadayı:
@duygukarakok2 Mayıs212 Mayıs:KK43:
@dhn24 Mayıs14 Haziran
@neslihaninblogu15 Mayıs127 Mayıs
@nazeliff23 Mayıs22 Haziran:KK43:
H hayattan bir kesit 24 Mayıs11 Haziran:anneadayı:
Günaydın lütfenn Yardım tük bebek tedavisi gördüm tranfser oldu bugün 6. Gün fitil yaparken hiç zorlsnmuyordum rahatça giriyordu ama son 2 gündür zorlanıyorum vajinanın deliği daralmış zor giriyor bu hamilelik belirtisi mi regli belirtisimi yada neden oldu önce yoktu

Kızlar selamlar herkese bizde 11+2 deyiz malesef -11 kg ile yola devam ediyorum kusma bulantı hiç azalmadı keşke geçse diye dua ediyorum. Kızımda da testleri yaptırmıştım bu ikinci bebeğimde de yaptırmayı düşünüyorum. Herkese sağlık dolu hamilelikler dilerim 🥰🧿

X