2024 MAYIS AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Kızlar bu arada lutinus a ihtiyacı olan varsa elimde fazla var kargo ile ücretsiz gonderebilirim progestan kullandırıyor bu drum elimde duruyor öyle ziyan olmasın

Transfer günü belli olan arkadaşlarıma şimdiden dua etmeye başaldım 🤲🤗

Birde doktor yada hemşireniz söyledim bilmiyorum ama çişiniz ile gidin ben neredeyse 1 saat su içip sonra da çok su içtiğim için çok çiş oldu ve verdikleri ölçü bardağı kadad çişimi yapıp öyle girdim transfere 🤭 transfer yapılıp çıktım ve hemen wc te koştum asla bekleyemedim çünkü aşırı tuvaletim vardı sorna yattım 20 dk kadsr toparlanıp çıktık 🤗

Kızlar ben 26 yaşındayım eşimin morfoloji %4 ileri hareketlilik %4 bende bütün tetkikler yapıldı ama sorun yok sizce aşılamamı tüp bebekmi yapmalıyım
Canım bence aşılamayla hiç vakit kaybetme benim eşimde de hız ve sayı sorunu vardı. Sen yeterince ilaç kullanacaksın ama eşinin sadece spermlerini seçip içeriye gönderecekler. Ne kadar hızda gidebileceği meçhul. Ve morfoloji de var. Riske atmamanı tavsiye ederim. Sende hiç bir problem yoksa döllendirip rahme yerleştirmeleri tutunma ihtimalini artırır. Zaten aşılamanın tutma oranı %20 civarı

Bnde 13.00 da gidcem bnada embriyoglue dediler ama ilac istemddiler senden ne ilaci istediler acaba 🤔 bnde bugunle 3 serum taktryrum gebelik asisi lenfosit asisi yaptik cunartesi
Tractocile diye bir ilaç 4 paket istediler. 2 paket 0,9 ml 2 paket 5 ml. Hangi hastanede tedavi görüyorsunuz siz

Ay ne güzel ben bahçecideyim onlarda böyle bi şey yok sanırım inşallah faydası olur
Benim 2. Transferim ilk bebeğimi kaybettim 2 aylık iken kalbi durdu. Inofolic combi hp ilave etti birde serum vericez dedi bende pıhtılaşma yoktu ama gece bir kaç gündür ayaklarımın arkası kasılıyor diyince ilave vitamin veriyorum dedi

X