2024 MAYIS AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Evet arkadaşlar herkese merhabalar 🌸 tüp bebek sürecine bu ay sonu itibariyle başlayacağım. Tek başlık altında merak edip bu süreçte olanların paylaşım yapabileceği bi topik açmak istedim. Herkes için güzel hayırlı haberler diliyorum 🤍
Kızlar ben 26 yaşındayım eşimin morfoloji %4 ileri hareketlilik %4 bende bütün tetkikler yapıldı ama sorun yok sizce aşılamamı tüp bebekmi yapmalıyım

Evet canım benimde öyle dondurulmuş taze emriyo geçen sene de o şekilde transfer olmuştum ikiz tuttu inşallah bu sefer nasip olur ♥️ sağlıkla kucağımıza alabiliriz umarım .Tek emriyo transferi olucak bu sefer bana doktor rahimden dolayı ikiz kaldiramazsin dedi rahim darmis sanırım
Donmuş embriyonuzu çözdürüp biyopsi alıp tekrar dondurup sonuç gelince çözüp transfer mi oldunuz ? Sormak istediğim bu

Donmuş embriyonuzu çözdürüp biyopsi alıp tekrar dondurup sonuç gelince çözüp transfer mi oldunuz ? Sormak istediğim bu
Yok canım benim o şekilde olmadı hiç olsa doktorum bilgi verirdi diye düşünüyorum.Ama bana taze dondurulmuş 5. gün emriyosu transfer edildi .Biyopsi falan olmadı tekrar çözülüp dondurulmadi yani direk transfer edildi ?

Evet arkadaşlar herkese merhabalar 🌸 tüp bebek sürecine bu ay sonu itibariyle başlayacağım. Tek başlık altında merak edip bu süreçte olanların paylaşım yapabileceği bi topik açmak istedim. Herkes için güzel hayırlı haberler diliyorum 🤍
Ben mayıs da başlayacağım. 2. Tedavim ve 2. Hastanem . Tabi iş yerimden izin alabilirsem. Nasıl olacak bilmiyorum. Beni kovacaklar sanirim.

Merhabalar bugün kontrol günüydü Semra testi yaptılar climara başladım hersey yolunda giderse 14 Mayıs transfer test günü doğum günüm rabbim inş nasip eder(amin) doğum günümde buraya pozitif yazmayı
Amin canım inşallah ne güzel tarihte belli olmuş 😚Şimdiden doğum günün kutlu olsun nice sağlıklı senelere 🎈🎂♥️ Umarım güzel sonuclarla buraya yazarsın

Kizlar merhabaa yarin 1 mayis dondurulmus 2 adet embryom trasnfer edilcek birbimize hep dua edelim hayirlisyla saglklla evlatlarimizi kucagimiza alalim 🌸🌸
Benimde yarın transfer günüm. Sabah 11:30 da hastanede olacağım. Çok heyecanlı bir o kadarda stresliyim. Bugün ilaçlarımı aldım yarın götüreceğim 2 adet ilaç söylediler. Birde transferin tutunması adına embriyoglue önerdiler onu da yaptıeacağım. Sizde süreç nasıl gidiyor

Benimde yarın transfer günüm. Sabah 11:30 da hastanede olacağım. Çok heyecanlı bir o kadarda stresliyim. Bugün ilaçlarımı aldım yarın götüreceğim 2 adet ilaç söylediler. Birde transferin tutunması adına embriyoglue önerdiler onu da yaptıeacağım. Sizde süreç nasıl gidiyor
Canım hayırlısı olsun inşallah ♥️ pozitif sonuç alırız umarım.

Stres olma güzelce dinlen yarın bebiş tutunsun ve inş buraya pozitifleri yazalım canım

Bnde 13.00 da gidcem bnada embriyoglue dediler ama ilac istemddiler senden ne ilaci istediler acaba 🤔 bnde bugunle 3 serum taktryrum gebelik asisi lenfosit asisi yaptik cunartesi

X